Nahá párty ruských celebrít má dohru. Pošle ich Putin na vojnu?

Ruské úrady poslali povolávací rozkaz raperovi VACÍOVI, ktorý sa minulý mesiac zúčastnil takmer nahej párty, a na penise mal len ponožku.

08.01.2024 17:46
Rusi, nahá party Foto:
Raper VACÍO s organizátorkou takmer nahej párty Anastasiou Ivlejevovou.
debata (155)

Podľa portálu Moscow Times o tom informoval bulvárny denník Moskovskij Komsomolec s odvolaním sa na člena ruského štátneho väzenského dozoru.

Ako vyhodiť do vzduchu ruský tank? Takto!
Video
Zdroj: Ukrajinské ministerstvo obrany

Súd v Moskve už v decembri odsúdil speváka, ktorého občianske meno je Nikolaj Vasiljev, na 15 dní za mrežami. Rapera obžalovali z chuligánstva a zo šírenia homosexuálnej propagandy. Minulý piatok sa mal dostať na slobodu, ale „naparili“ mu ďalších 10 dní.

Ukrajina, vojačka Čítajte viac VIDEO: Veselé Vianoce? Ukrajinskí vojaci spievajú a bránia vlasť pred Rusmi

Okrem toho sa má už zajtra hlásiť v armáde, hoci stále sedí vo väzení. Podľa ruských médií má však VACÍO šťastie a nemal by sa dostať na front na Ukrajinu, lebo v minulosti pri odvodoch neprešiel lekárskou prehliadkou.

'Almost Naked' party, Čítajte viac Ako sa baví ruská smotánka? Ženy v bielizni, raper len s ponožkou v rozkroku a výsledok? Žúr v Moskve sa skončil väzením aj miliardovou žalobou

Ako pripomenul portál Meduza, 20. decembra usporiadala blogerka a televízna moderátorka Anastasia Ivlejevová takmer nahú párty v moskovskom nočnom klube Mutabor. Fotografie a videá z akcie, ktoré kolovali po sociálnych sieťach, vyvolali pobúrenie konzervatívnych aktivistov a odborníkov a hostia párty vrátane hercov a hudobníkov sa začali ospravedlňovať za svoju účasť. Súd oficiálne vyhlásil, že párty podporovala netradičné sexuálne vzťahy.

Zábery na pozvaných hostí z akcie 'Almost...
Zábery na pozvaných hostí z akcie 'Almost...
+2Organizátorka večierka Anastasija Ivlejevová (z...

"Propagandisti štátnej televízie prirovnávajú nahú zhýralosť počas sviatočných večierkov k Rasputinovým orgiám a obávajú sa, že môže mať negatívny vplyv na vojakov alebo dokonca viesť k ďalšej revolúcii,“ pripomenula na sociálnej sieti Twitter (X) Julia Davisová, ktorá sa zaoberá ruskou propagandou.

© Autorské práva vyhradené

155 debata chyba
Viac na túto tému: #Rusko #Ukrajina #vojna na Ukrajine #Putinova vojna