Podpredsedami strany sa stali Márk Radnai, operatívny šéf strany, a Zoltán Tarr, ktorý vedie sedemčlennú delegáciu poslancov TISZA v Európskom parlamente. Magyar bol doteraz podpredsedom strany. Pre časovú tieseň si v apríli nestihol založiť vlastnú stranu, namiesto toho sa rozhodol pre vstup do neaktívneho politického subjektu TISZA (Strana úcty a slobody). Stranu TISZA v decembri 2020 založil Attila Szabó v meste Jáger (maď. Eger).
Nový predseda oznámil, že Szabó bude čestným zakladajúcim predsedom. Dodal, že o členstvo v TISZE prejavilo záujem tisíce ľudí a v krátkom čase sa strana stala najsilnejšou opozičnou silou v Maďarsku.
Magyar sa stal verejne známym po prevalení aféry v prípade amnestie v pedofilnej kauze. Vo februári pre ňu odstúpila maďarská prezidentka Katalin Nováková. Magyarova popularita rýchlo stúpala a zorganizoval viacero masových protivládnych protestov v Budapešti i mimo hlavného mesta.
Čítajte aj Orbanistan, či Magyarsko? Tak môže znieť otázka v ďalších voľbáchV kampani pred eurovoľbami Péter Magyar naznačoval, že by radšej zostal v Maďarsku a zameral sa na vytváranie základov pre porážku Orbána v najbližších parlamentných voľbách plánovaných na rok 2026. Napriek tomu si po zvolení prevzal mandát europoslanca. Sedem poslancov strany Tisza je súčasťou najsilnejšej frakcie v Európskom parlamente – stredopravej Európskej ľudovej strany (EPP).