Neverný 66-ročný muž utrpel vážne zranenia, keď sa pri pokuse o útek pred svojou manželkou snažil zo štvrtého poschodia spustiť na zem po zviazaných posteľných plachtách, oznámila v sobotu polícia z nemeckého mesta Ravensburg.
Čítajte viac V Česku z neba padali peniaze. Nikto sa k nim nehlásil
Muž bol v piatok v hotelovej izbe so svojou milenkou, keď na dvere izby zaklopala jeho manželka. Spanikáril, zviazal dokopy dve plachty a pokúsil sa po nich uniknúť ako hrdina z akčného filmu, píše DPA.
Stratil však silu v rukách a po páde z veľkej výšky na striešku hotela bol prevezený do nemocnice. Podľa zástupcov polície prítomných na mieste boli jeho zranenia vážne, no nie život ohrozujúce.
Čítajte viac Zdrvujúci úder! Exmanželka Arnolda Schwarzeneggera opísala okamihy, ktoré prišli po krachu 25 ročného manželstva
Únik pred políciou? Dopadnete ako tento väzeň na úteku
Video