Dopravu ochromia najväčšie protestné jazdy farmárov. Pozrite si, kde treba rátať s obmedzeniami

Pravda | 21.02.2024 16:22
Vo štvrtok sa na cestách vyzbrojte trpezlivosťou. Po cestách sa budú medzi 9.00-15.00 hodinou presúvať poľnohospodári so svojou technikou. Protestné jazdy ovplyvnia dopravu nielen v Bratislave, kde sa koná zhromaždenie farmárov, ale aj vo zvyšných krajoch. Polícia v tejto súvislosti už avizovala rozsiahle kolóny a vodičov požiadala, aby využili alternatívne trasy. Ktoré ulice Bratislavy jazda na traktoroch paralyzuje? Cez ktoré mestá budú farmári prechádzať? Pozrite si veľký prehľad plánovaných dopravných obmedzení.
Protest farmárov: ktorým úsekom sa treba v Bratislave vyhnúť?
Video
Zdroj: TV Pravda

V Bratislave bude vo štvrtok avizované veľké zhromaždenie poľnohospodárov, ktorému bude predchádzať protestná jazda mestom. Ako uviedla pre Pravdu hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Silvia Šimková, polícia bude operatívne reagovať na vzniknutú situáciu v cestnej premávke, ako aj v blízkosti dotknutých ulíc.

„V súvislosti s týmto zhromaždením sú avizované rozsiahle kolóny po celej trase poľnohospodárov presúvajúcich sa s technikou. Preto žiadame vodičov, aby rešpektovali pokyny policajtov a ak je to možné, aby využili alternatívne trasy mimo vyššie uvedené ulice,“ priblížila s tým, že o prípadných zmenách bude verejnosť včas informovať aj na svojich sociálnych sieťach.

Bratislavský kraj

Bratislava

 • Trasa protestnej jazdy poľnohospodárov v čase od 9.00: Senecká cesta, Rožňavská ulica, Trnavská ulica, Šancova ulica, Štefánikova ulica, Palisády a späť.
 • Ďalší účastníci zhromaždenia, ktorí sa pripoja z Trnavského mýta od 09:30 h sa budú presúvať od: Lieskovskej cesty, ulicou Svornosti, Slovnaftskou ulicou, Bajkalskou ulicou, Trnavskou cestou, Šancovou ulicou, Štefánikovou ulicou, Palisádami a späť.
 • Obmedzenia v cestnej premávke budú aj na trasách: Štefánikova ulica smer Hodžovo námestie, kde môže dôjsť k obmedzeniu pravého jazdného pruhu približne v čase od 10:00 h, Palisády č. 29 smer Národná rada SR v čase približne od 10:30 h, Námestie Alexandra Dubčeka od Mudroňovej ulice smer Palisády v čase približne od 10:30 h.
Protest farmárov

Protestujúci farmári vyšli na traktoroch do mnohých slovenských miest.

Fotogaléria
Na snímke farmári počas celoslovenského...
Na snímke traktory pred Ministerstvom...
+3Na snímke farmári počas celoslovenského...

Po skúsenostiach z farmárskych protestov v Prahe, kedy dopravcovia zverejnili viacero odporúčaní, ako sa mestom presúvať, sme sa s otázkami na bližšie informácie o výlukách chceli obrátiť aj na Dopravný podnik Bratislava, ktorý však na naše otázky nemal priestor. Ako podnik uviedol pre TASR, na možné dočasné dopravné obmedzenia sa pripravuje. Prioritou bude zabezpečovať premávku mestskej hromadnej dopravy do poslednej možnej chvíle a minimalizovať dosah obmedzení na cestujúcich.

„Linky MHD v dotknutých úsekoch preto neplánujeme odkloniť skôr, než to bude potrebné,“ uviedol pre TASR hovorca podniku Jozef Vozár. Na trolejbusové linky premávajúce úsekom, kde je naplánované štvrtkové zhromaždenie, vypraví mestský dopravca vozidlá s alternatívnym pohonom. Vďaka tomu ich v prípade možných uzáver bude vedieť odkloniť na iné trasy. Pre aktuálne informácie odporúča dopravný podnik cestujúcim sledovať webovú stránku, informačné tabule priamo na zastávkach či v interiéroch vozidiel na informačných displejoch.

Tlačová beseda farmárov a poľnohospodárov k plánovaným protestom
Video
Zdroj: FB

Trnavský kraj

Okres Dunajská Streda

 • v čase od cca 09.00 h do cca 13.00 h bude obmedzená premávka na ceste č. I/63, úsek Veľký Meder – Šamorín,
 • okolo 09.00 h plánujú organizátori zablokovať výjazd na R7 pri Holiciach,

Okres Galanta

 • od 08.45 h do cca 14.15 h v meste Galanta: uzavretý stred mesta Galanta cesta II/507 v úseku medzi okružnými križovatkami v centre mesta,
 • v čase o 11.00 plánovaný výjazd na smer obchvat mesta Galanta teda cesta II/561 následne cesta I/75 a potom cesta I/35 smer R1 Sereď a na kruhovej križovatke s cestou II/507 pri DHL Gáň sa otočia a vrátia sa späť do mesta Galanta do vyčleneného priestoru.

Okres Trnava

 • mesto Trnava – od 10.00 do 12.30 h blokovaná a neprejazdná križovatka Rybníkova – Hlboká – Špačinská – Bučianska, v časovom úseku polícia neodporúča využívať priľahlé ulice na presun. Úplne uzavretá bude aj Ulica Rybníkova.

Okres Senica

 • presun cca od 09.00 h do 10.30 h bez blokácie cestných komunikácií, asistencia polície presunu po ceste I/51 od Dolných Surovín, Senica smer Holíč, vrátane prieťahu cez mesto Senica až po hranicu okresu Skalica, k. ú. Lopašov.

Okres Skalica:

 • od 09.00 h presun farmárov zo Senice smer Holíč, hraničný prechod Holíč – Hodonín, blokácia HP približne od 11.00 h na 15 – 20 minút.

Nitriansky kraj

Nitra – trasa presunu:

 • 1. skupina: pôjde po ceste I/64 od Topoľčian, križovatka Chrenovská/Trieda Andreja Hlinku, Trieda Andreja Hlinku, Akademická ul. a následne pred výstaviskom Agrokomplexu,
 • 2. skupina: pôjde po ceste I/65 od Zlatých Moraviec, križovatka Chrenovská/Trieda Andreja Hlinku , Trieda Andreja Hlinku, Akademická ul. a následne pred výstaviskom Agrokomplexu
 • 3.skupina: pôjde po ceste I/51 od mesta Levice, križovatka Chrenovská/ Trieda Andreja Hlinku, Trieda Andreja Hlinku, Akademická ul. a následne sa zraz bude konať pred výstaviskom Agrokomplexu
 • 4. skupina: pôjde po ceste I/64 od mesta Nové Zámky cez mesto Nitra časť Krškany, Novozámocká ulica, hlavná križovatka Štúrova ulica, Trieda Andreja Hlinku a následne pred výstaviskom Agrokomplexu.
Protesty malých farmárov v pondelok v Bratislave
Video
Zdroj: TV Pravda

Zraz na Agrokomplexe bude trvať do cca 13:00 hod. Trasa odchodu z parkoviska bude prebiehať po ulici Akademická, Trieda Andreja Hlinku, Chrenovská ul., na kruhovom objazde pod Zoborom sa otočia. 1. skupina pod Zoborom sa oddelí a pôjde smerom na Topoľčany. Skupiny 2,3,4 sa otočia a vrátia sa späť po uvedených trasách.

Obchádzková trasa nie je vyznačená, je potrebné počítať s obmedzením bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke a je potrebné sa riadiť pokynmi policajtov.

Levice – trasa presunu:

 • Mochovská ul., Ludanská cesta, Ul. Červenej armády, Nám. E. M. Šoltésovej, Ul. čsl. armády po Nám. hrdinov, kde bude protest.
 • Následne bude presun poľnohospodárskej techniky pokračovať z Nám. hrdinov po trase: Ul. Čsl. armády, Nám. E. M. Šoltésovej, Mlynská ul., Ul. M. R. Štefánika, Kalnická cesta a Jurská cesta, kde bude protest ukončený.

Obchádzková trasa nie je vyznačená, je potrebné počítať s obmedzením bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke a je potrebné sa riadiť pokynmi policajtov.

Nové Zámky – trasa presunu:

 • kúpalisko Štrand, Bezručova ulica, Šurianska cesta, Bánov, Šurany. Následne po nitrianskej ceste I/64 a späť do Nových Zámkov, kde sa za mostom na kruhovej križovatke otočia a pôjdu späť do mesta Šurany a Nových Zámkov. Uvedenú trasu zopakujú viackrát.

Obchádzková trasa: cesta I/75, cesta II/580. Prejazd cez ulicu SNP bude obmedzený.

Komárno – trasa presunu:

 • 1. skupina z Novej stráže: pôjde po ceste I/63 smerom na maďarský most. Pred mostom sa otočia a ich zraz bude pri pevnosti.
 • 2. skupina z Dulovho dvora: pôjde po ceste I/64 až pred most a ich zraz bude pri pevnosti.

Obchádzková trasa: nie je vyznačená, je potrebné počítať s obmedzením bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke a je potrebné sa riadiť pokynmi policajtov.

Šaľa – trasa presunu:

 • 1. skupina: pôjde od obce Diakovce na cestu I/75 do obce Trnovec nad Váhom.
 • 2. skupina: pôjde od obce Tvrdošovce do obce Trnovec nad Váhom.
 • 3. skupina: od obce Močenok do mesta Šaľa časť Veča a odtiaľ do Trnovca nad Váhom.

V čase o 12.30 hod. pôjdu spoločne všetky skupiny do Šale Veči. 1. skupina pôjde na ukončenie protestu do Diakoviec a ďalšie dve sa z kruhového objazdu vracajú späť po uvedených trasách.

Obchádzková trasa: nie je možná.

Topoľčany – trasa presunu:

 • začína v obci Jacovce cez Tovarníky, Továrenskú ulicu, Ul. Československej armády smerom na Soľčany (kruhový objazd) a do mesta Nitra.

Obchádzková trasa : po ceste II/593 tzv. cesta pod horou

mReportér: Protest farmárov smerujúci do Dolného Kubína
Video
Zdroj: TV Pravda

Trenčiansky kraj

Trenčín

 • Približne 55 ks traktorovej techniky. Trasa: PD Zámostie → ul. Bratislavská → Starý most → ul. Hasičská → ul. Gen. M. R. Štefánika → Výstavisko. Rovnaká trasa späť.

Bánovce

 • Približne 20 ks traktorovej techniky. Trasa: Mestská športová hala Bánovce nad Bebravou → okolo motorestu Delta → po ceste I/9 na obec Svinná → po kruhový objazd v Trenčianskej Turnej (predajňa BMW). Rovnaká trasa späť.

Považská Bystrica

 • Približne 40ks traktorovej techniky. Trasa: PD Vršatec v obci Pruské → Ilava → Klobušice → Dubnica nad Váhom po kruhový objazd pri ČS Shell.
 • Trasa späť: Dubnica nad Váhom → Klobušice → Ilava → Košeca → Ladce → Beluša – > Púchov k PD Mestečko.

Prievidza

 • Približne 25–30 ks traktorovej techniky. Trasa: obec Koš → časť Laskár → Nováky → Prievidza → Nováky. Traktoristi pôjdu túto trasu 2×.

Banskobystrický kraj

Okres Banská Bystrica

 • Traktory pôjdu z Badína po ceste I/69 a následne cez mesto na cestu I/66 smerom na Brezno až po hranicu okresu za Brusnom a späť, pričom sa k nim po trase budú pridávať poľnohospodári z okolitých družstiev s menšími traktormi bez závesných mechanizmov. Skončia na parkovisku na nám. Slobody v Banskej Bystrici. Blokádu ciest organizátori neplánujú. Časové rozpätie odhadujú od 09.00 hod. do 14.00 hod.

Okres Zvolen

 • Na cestu sa vydá asi 30 traktorov z obce Vígľaš v smere na Kriváň, na kruhovom objazde sa otočia – smer Zvolen po ceste I/16, cez Lieskovec, na križovatke pri hoteli Poľana (ZV) pôjdu na Dobrú Nivu pred OcÚ a späť. Jazdu začnú zhruba o 10.00 hod. a trvať by mala tri hodiny.

Okresy Lučenec a Poltár

 • Začiatok o 9.00 hod. a predpokladá sa asi 60 kusov poľnohospodárskej techniky. Jazdu začnú v Lučenci (OC STOP SHOP LUČENEC) na ceste I/75, prejdú Lučencom, na kruhovom objazde sa otočia späť na Vajanského – na svetelnej križovatke budú chvíľu stáť, kým sa zozbierajú do kolóny.
 • Následne sa vydajú smerom na Vidinu, vo Vidinskej križovatke sa znovu otočia a vrátia sa za Lučenec na križovatku ciest I/16 a I/71 (Miraj Resort). Tu je plánovaná asi hodinová blokácia premávky po ceste I/16 aj I/71. Po hodine sa pohnú smerom na Nové Hony, v križovatke s cestou III/2642 odbočia na Kalinovo a následne do Poltára, kde jazdu končia.
 • Vozidlá smerujúce z Maďarska budú policajnou hliadkou usmerňované v Boľkovskej križovatke, vozidlá smerujúce na Zvolen môžu použiť obchádzku cez Boľkovce a pri Pincinej pokračovať smer Košice, alebo opačnú stranu Boľkovskej križovatky smer II/585 smer Veľký Krtíš a použiť cesty smerujúce na Lovinobaňu.

Okres Veľký Krtíš

 • Začiatok o 09.00 hod. pričom pôjde o blokovanie cesty II/527 v obci Balog nad Ipľom pri kostole sv. Mikuláša a križovatky ciest I/75 a II/591 pri Slovenských Kľačanoch. Podľa vyjadrenia organizátorov k zablokovaniu premávky dôjde 4× na dobu 15 minút, bude umožnený prejazd vozidiel záchranných a bezpečnostných zložiek a vozidiel verejnej prepravy osôb.

Okres Brezno

 • Od 12.00 hod. je plánovaný prejazd traktorov od Telgártu po Polomku a späť. Súbežne s ním začne jazdu druhá kolóna traktorov od Zadných Háln po Mýto pod Ďumbierom, následne bude pokračovať po ceste I/72 na Bystrú, Podbrezová časť Piesok, Chvatimech, Valaská až do Brezna.
 • Plánovaný príchod do Brezna je o 14.45 hod. kde na hranici križovatky ciest I/66 – I/72 – II/529 (svetelná križovatka pri hoteli Ďumbier) budú v jednom jazdnom pruhu odstavené poľnohospodárske stroje na dobu asi 15 minút, pričom bude umožnený prejazd vozidiel záchranných zložiek.

Okres Rimavská Sobota

 • Začiatok o 10.00 hod. na Košickej ulici pred budovou Mlynov v Rimavskej Sobote. Následne sa kolóna asi 80 traktorov bude presúvať po ceste I/16 v smere na Košice, odbočí do mesta na ul. Jesenského a bude pokračovať cez ulicu Cintorínsku a Družstevnú, následne cez svetelnú križovatku na ul. Malohontskú, kde sa kolóna zdrží asi hodinu.
 • Po hodine sa kolóna vydá von z mesta cez pripravovanú turbookružnú križovatku (vo výstavbe) a po ceste I/16 cez Babin Most do obce Ožďany ku kolibe Ožďany, odkiaľ sa po ceste I/16 vráti k budove Mlynov v Rimavskej Sobote. Ukončenie organizátori predpokladajú o 15.00 hod.

Okres Revúca

 • V čase od 11.00 hod. do 15.30 sa protestu zúčastní 20 poľnohospodárov a 20 traktorov. Poľnohospodári z okresu Revúca sa zhromaždia pri závode Gemerka v meste Tornaľa, kde počkajú na poľnohospodárov z okresu Rožňava a spolu sa budú presúvať po ceste I. triedy č. 16 v smere na Rožňavu. * Poľnohospodári budú protestnú jazdu opúšťať individuálne podľa miesta bydliska. Podľa slov organizátora protestu, nebudú blokovať žiadnu cestu a ani inak obmedzovať ostatných účastníkov cestnej premávky.

Žilinský kraj

Okres Dolný Kubín

 • Začiatok 09.00 do 14.00 hod. presun väčšieho počtu poľnohospodárskej techniky cez mestá Námestovo, Tvrdošín, Trstená smerom na hraničný prechod Trstená – Chyžné.

Okres Čadca

 • Začiatok 10.00 – 12.00 hod. hraničný prechod Makov. Policajti budú monitorovať aj menšie hraničné priechody – Svrčinovec, Klokočov, Čadca – Milošová.

Okresy Ružomberok a Liptovský Mikuláš

 • Jazda začne v Liptovskom Mikuláši po ceste I/18 v čase asi 11:00 – 11:30 hod. cez Ivachnovú do Ružomberka – križovatka pri autobusovej stanici, na križovatke pri nemocnici, potom na Dončovú ulicu a na A. Bernoláka a naspäť na cestu I/18 smer Liptovský Mikuláš. Potom sa vrátia cez križovatky na ul. Bystrická cesta.

Okres Žilina

 • Začiatok od 10.30 hod., trasa: Dolný Hričov po ceste I/61 – Žilina, Nemocničná ulica – križovatka Košická po ceste I/18 – Strečno a späť.

Okres Martin

 • Začiatok od 09.00 – 12.00 hod., trasa: Žabokreky – Košťany nad Turcom, cesta I/65 – Martin, cesta I/65D – Vrútky, cesta I/18 – Lipovec – Vrútky, cesta I/18 – Sučany, cesta I/18 – Turany – Sučany, cesta I/18 – Martin, mesto – Košťany nad Turcom, cesta I/65 – Žabokreky.

Prešovský kraj

Prešov

 • Začiatok okolo 10:00 hod. predpokladaný koniec v čase okolo 13:00 hod v meste Sabinov. Niektoré poľnohospodárske stroje pôjdu späť do mesta Prešov a predpokladaný návrat poľnohospodárskych strojov je v čase okolo 15:00 hod.

Pôjde o dve skupiny, ktoré spoločne v čase okolo 10:00 hod. vyrazia po týchto trasách:

 • Trasa č. 1: Východiskové miesto, cesta a miesto ukončenia protestu:

Mesto Prešov ulice: Petrovianska – Košická – Masarykova – Grešova – Vajanského – Duklianska – Sabinovská – Šarišské Michaľany – smer Sabinov Námestie Slobody.

 • Trasa č. 2: Východiskové miesto, cesta a miesto ukončenia protestu:

Mesto Prešov ulice: Petrovianska – Švábska – A. G. Svobodu – Bardejovská – Duklianska – Sabinovská – Šarišské Michaľany – smer Sabinov Námestie Slobody.

Kežmarok (Poprad)

 • Začiatok v čase od 09:00 hod. do 14:00 hod. na cestnej komunikácií zo Spišskej Belej smer do mesta Poprad. Predpokladaný počet je 15 kusov poľnohospodárskej techniky.
 • Trasa začína na poľnohospodárskom družstve v Kežmarku v čase o 08:00 hod., kde sa stretne 5 traktorov, ktoré sa následne odoberú do mesta Poprad, kde sa pripoja k ostatným účastníkom protestu.
 • Následne vykonajú jazdu v smere od Slovenskej sporiteľni, kruhový objazd smer Svit, naspäť sa vrátia do mesta Poprad, následne sa všetci účastníci protestu v Poprade presunú do mesta Kežmarok, budú smerovať po štátnej ceste I/66 ul. Huncovská smerom na kruhový objazd pri futbalovom štadióne, kde sa všetci otočia a budú smerovať naspäť na cestu I/66 smer Stará Ľubovňa, kde po prejdení kruhového objazdu pri OC Lidl sa otočia a vrátia sa späť na kruhový objazd pri futbalovom štadióne a opäť sa na danom kruhovom objazde otočia a vrátia na kruhový objazd pri OC Lidl. Po prejdení danými úsekmi protest končí.

Bardejov

 • Začiatok v čase od 09:00 hod. do 14:00 hod. so zrazom traktorov a poľnohospodárskych strojov v čase o 10:00 hod. v Bardejove na ul. Kpt. Nálepku pred firmou AUTO-TRAKTOR náhradné diely.
 • Začiatok protestnej jazdy bude na ul. Kpt. Nálepku s pokračovaním na Starý blich – Krátky rad – ul. Slovenská – ul. Duklianska na kruhovom objazde späť na ul. Dukliansku – ul. Slovenskú – Dlhý rad – ul. Štefánikova – ul. Mlynská – ul. Partizánska – ul. Tačevská – ul. Komenského – ul. Jirásková – ul. Partizánska – ul. Mlynská. Ukončenie na parkovisku pri športovej hale. Predpokladaný počet je 40 kusov poľnohospodárskej techniky.

Svidník

 • Začiatok od 09:00 hod. do 12:00 hod., protest farmárov sídliacich v okresoch Stropkov a Svidník. Kolóna pôjde od obce Lomné, cez mesto Stropkov až do mesta Svidník. Predpokladaný počet je 45 poľnohospo­dárskych strojov a traktorov jazdiacich v kolóne, bez blokácie cestnej premávky resp. predpokladu iných rušivých momentov.

Vranov nad Topľou

 • Začiatok v čase od 09:00 hod. do 14:00 hod. pred AOC Vranov nad Topľou, ul. Námestie slobody 5. Predpokladaný počet je 50 kusov poľnohospodárskej techniky a 200 osôb.

Mesto Humenné

 • Začiatok v čase od 09:00 do 13:00 hod. s predpokladaným počtom poľnohospodárskej techniky do 40 kusov.
 • Trasa presunu : Príjazdová cesta do mesta Humenné zo smeru od Medzilaboriec a následne ul. Ševčenkova – Kukorelliho – Mierová – Družstevná so zastavením poľnohospodárskej techniky v jednom jazdnom pruhu približne na 30 min. na štvorpruhovej ceste s dvoma pruhmi v každom smere – ul. Ševčenkova.

Stará Ľubovňa

 • Začiatok v čase od 09:00 do 14:00 hod. prejazdom traktorov a poľnohospodárskej techniky v počte približne 50 kusov na trase od poľnohospodárskeho družstva v obci Nová Ľubovňa po ulici Levočskej v meste Stará Ľubovňa cez nám. Sv. Mikuláša a späť. Podľa vyjadrenia oznamovateľa sa nebude uzatvárať žiadna cesta a ani nijakým iným spôsobom blokovať doprava.

Košický kraj

Košice a Košice – okolie

 • Začiatok 9:00h Turňa nad Bodvou, trasa presunu po štátnej ceste I/16 v smere do Košíc,
 • vjazd do Košíc – odbočka vpravo na Červený rak – Mosty VSS – Južné nábrežie – Vyšné Opátske – Prešovská cesta – parkovisko na Zelenom dvore – odbočka vpravo na Hlinkovu ulicu – Watsonova ulica – Festivalové námestie
 • Trieda SNP – Trieda KVP – križovatka pri OC Optima (Červený rak,
 • pri OC Optima sa kolóna poľnohospodárskych vozidiel rozdelí na dve časti:
 • prvá časť: odbočí doprava na štátnu cestu I/16 a bude pokračovať do Turne n. Bodovou,
 • druhá časť bude pokračovať do obce Budimír, cez Červený rak – Mosty VSS -Južné nábrežie – Vyšné Opátske – Prešovská cesta. Plánovaný čas ukončenia je o 16.00h

Okres Michalovce

 • Začiatok: 9:00h Továrenská ulica, Michalovce, trasa presunu po štátnej ceste I/19 v smere na Hriadky, na kruhovom objazde v Hriadkach sa otočia späť na Michalovce,
 • v Michalovciach: Masarykova ulica – OC Zemplín -k ruhový objazd – Masarykova ulica – Továrenská ulica – štátna cesta I/19 – hospodársky dvor (obec Závadka), plánovaný čas ukončenia je o 14.00h

Okres Trebišov:

 • Začiatok 10:00h na družstve „Čerjaky“ (za mestom Trebišov), trasa presunu po štátnej ceste I/79 v smere do mesta Trebišov
 • Trebišov – kruhový objazd Hriadky – Sečovce (benzínové čerpadlo) – kruhový objazd Hriadky
 • cca do 14.00 h bude blokovaný kruhový objazd Hriadky
 • Plánovaný čas ukončenia je o 14.00 hod.

Okres Rožňava:

 • Začiatok 10:30h Rožňava, trasa presunu po štátnej ceste I/16 v smere z mesta Rožňava
 • Rožňava – Brzotín – Tornaľa – Rožňava
 • Plánovaný čas ukončenia je o 15.30 hod.

Okres Spišská Nová Ves:

 • Začiatok 09:00h na benzínovom čerpadle na Harichovskej ceste, trasa presunu Harichovská cesta smer centrum mesta Spišská Nová Ves – Harichovská cesta – križovatka ulíc Elektrárenská- Zimná – odbočka na Zimnú ulicu -Mlynská ulica – smer sídlisko Tarča – Brezová ulica – Gorkého ulica – centrum mesta – Zimná ulica – Mlynská ulica – odbočka na Hanulovu ulicu
 • Plánovaný čas ukončenia je o 12.00h.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ