V Bratislave na chodníku našli mŕtveho muža, polícia začala trestné stíhanie

TASR, Pravda | 13.03.2024 07:18, aktualizované: 
Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia v súvislosti so stredajším nálezom mŕtveho tela v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves, informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Jana Šimunková. Telo muža bez známok života našli na chodníku.

„Na základe doposiaľ zistených skutočností môžeme konštatovať, že príčinou smrti nie je úmyselné konanie inej osoby. Presnú príčinu smrti určí až súdna pitva,“ uviedla hovorkyňa.

Podľa informácií Markízy mal muž na tele viacpočetné bodné poranenia. „Polícia v súčasnosti po útočníkovi pátra. Na miesto činu prišiel aj Krajský riaditeľ polície v Bratislave Viliam Adamec. Ubezpečil, že nikomu v okolí ani v Bratislave nehrozí žiadne nebezpečenstvo,“ tvrdí zdroj. Kamery v okolí mali zachytiť, ako muž padá zo 6. poschodia bytovky.

Na mieste zasahovali aj záchranári. „Muž utrpel zranenia nezlučiteľné so životom a lekár musel konštatovať exitus,“ priblížilo Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) na sociálnej sieti.

Polícia na Ovručskej, kde našli dve mŕtvoly
Video