Horoskop Pravdy na piatok 19. decembra

18.12.2003 15:33

KOZOROŽEC 22. 12. - 20. 1.

Hrozí vám rozčuľovanie nad nejakou pre vás celkom samozrejmou vecou. Spoľahnúť sa môžete len na Blížencov, Vodnárom sa nezverujte! Už popoludní vám bude život pripadať zábavnejší.

VODNÁR 21. 1. - 20. 2.

V predvianočnom období sú ľudia úprimnejší. Ak budete pozorne načúvať, môžete si v istej záležitosti urobiť dobrý prehľad a pochopiť širšie súvislosti.

RYBY 21. 2. - 20. 3.

Či dnes budete v práci, alebo len doma, určite sa budete cítiť poriadne vyťažení. Vyhýbajte sa hádkam a skúste sa na problémy pozerať s odstupom aj humorom.

BARAN 21. 3. - 20. 4.

Pozor na diskusie so šéfom, úradníkmi a najbližšími príbuznými! Situácia sa stabilizuje, keď začnete viac používať úsmev. Nejaké stretnutie vás výrazne omladí.

BÝK 21. 4. - 20. 5.

Zdá sa, že vaše správanie najviac ovplyvní túžba po láske. Podľa Venuše by ste mali u partnera nájsť kladný ohlas. Pozor na nestriedmosť v jedení. Niečo ohrozí vaše zdravie.

BLÍŽENCI 21. 5. - 21. 6.

Nedajte sa odradiť od plánov, lebo vaše nápady sú výborné! Pripravíte fantastické prekvapenia na Vianoce. Pravdepodobne sa dozviete o nejakej dlhšie utajovanej záležitosti.

RAK 22. 6. - 22. 7.

Odpočívajte a vzdelávajte sa, ale s mierou. Nepúšťajte sa do zložitejších prác. Dožičte si pasívny oddych, navštívte priateľov. Skontrolujte si úradné doklady.

LEV 23. 7. - 23. 8.

Čaká vás fantastický deň. Vyberte sa do obchodov! Mali by ste mať šťastnú ruku najmä pri väčších nákupoch. Pravdepodobne milo prekvapíte osobu, na ktorej vám záleží.

PANNA 24. 8. - 23. 9.

Dnes výrazne narastie vaše sebavedomie a optimizmus. Vaše citové vzťahy budú bohaté. Najmä augustovým Pannám sa určite splnia aj najtajnejšie túžby.

VÁHY 24. 9. - 23. 10.

V týchto dňoch pribudne vplyv Jupitera. Prispeje k zväčšeniu nervozity, no našťastie nie nadlho. Počas vianočných sviatkov by sa vaše sny mali splniť.

ŠKORPIÓN 24. 10. - 22. 11.

Čakajú vás povinnosti, môžete však rátať s úspechom pri skúškach, tvorivej práci aj pri hre. Porozmýšľajte o plánoch na vianočné dni. Kozorožcom sa určite vyhýbajte!

STRELEC 23. 11. - 21. 12.

Prezrite si ešte do Vianoc adresár! Zdá sa, že ste zabudli na niekoho blízkeho. Asi vás ovládne márnotratnosť. Zachovajte opatrnosť, mohli by ste veľa stratiť.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku