Truban o neúspešnej ponuke Kiskovi: Zakladá stranu, potom uvidíme

, 08.06.2019 06:00

Vyhrali prezidentské aj európske voľby, chcú zvíťaziť aj v parlamentných v roku 2020. Líder Progresívneho Slovenska Michal Truban tvrdí, že politické strany by sa mali spájať, preto dvere nezatvára ani pred vznikajúcou stranou Andreja Kisku. Progresívci chcú reformu školstva, neodmietajú obedy zadarmo, a dôchodkový strop v ústave považujú za zbytočný. Počúvajte pravdu, podcast s predsedom Progresívneho Slovenska Michalom Trubanom.

Počúvajte podcast: Sú progresívci ľavicovou stranou? Prečo Truban obhajuje Štefunka? Kto finančne podporuje Progresívne Slovensko? Čo je pre Trubana ťažšie? Extrémny triatlon alebo politika?

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Väčšína podcastov dnes má podobu pravidelne vysielanej audiorelácie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#truban #podcast
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku