Kiska odmieta registrované partnerstvá, Šeliga chce pomáhať ľuďom mimo manželského zväzku

, 06.07.2019 06:00

Nová strana bývalého prezidenta Andreja Kisku sa pripravuje na zakladajúci septembrový snem. Mala by byť centristická, a spájať konzervatívcov, liberálov a sociálne orientovaných ľudí. „Je načase, aby sme prekonali tradičné delenie,“ vyzýva Juraj Šeliga, známy z protestov Za slušné Slovensko, a dnes člen prípravného výboru Kiskovej strany. Otvorene hovorí o tom, ako chce pomáhať ľuďom, ktorí žijú v inom ako manželskom zväzku. Šeliga má za vzor Reagana, ale aj Mikloška.

Počúvajte podcast: Kto má v strane Za ľudí prevahu? Konzervatívci alebo tí iní? Akú funkciu chce po voľbách Šeliga? Má Kiska politický talent? Kto bude po voľbách vo vláde?

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#podcast #Juraj Šeliga #Andrej Kiska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku