Hnutie Sme rodina povedie do volieb Kollár, nasleduje Krajniak

28.11.2019 14:55

Hnutie Sme rodina povedie do parlamentných volieb predseda hnutia Boris Kollár. Na druhom mieste bude kandidovať poslanec parlamentu Milan Krajniak, za ním nasleduje poslankyňa Petra Krištúfková. Oznámili to na tlačovej konferencii.

Na štvrtom mieste bude kandidovať podpredseda poslaneckého klubu Sme rodina Peter Pčolinský, na piatom poslanec Ľudovít Goga, za ním nasledujú poslankyne Adriana Pčolinská a Zuzana Šebová a poslanec Jozef Lukáč. Z deviateho miesta kandiduje ekonomický expert a programový líder hnutia Štefan Holý. Na desiatom mieste kandiduje za Sme rodina bývalý bratislavský komunálny politik Smeru Martin Borguľa.

Parlamentné voľby sa budú konať 29. februára 2020. Právo voliť má plnoletý občan SR. Kampaň sa už začala. Politické strany a hnutia musia podať kandidačnú listinu do 1. decembra 2019.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Boris Kollár #Martin Borguľa #Milan Krajniak #Sme rodina
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku