Regionálne voľby 2013 - kandidáti v Bratislavskom samosprávnom kraji

23.10.2013 07:00
VÚC Bratislava, Bratislavský samosprávny kraj, erb
VÚC Bratislava

O post predsedu Bratislavského samosprávneho kraja sa uchádza dvanásť kandidátov. Kraj v súčasnosti vedie Pavol Frešo (KDH, SDKÚ, Most-Híd, SaS, SMK, OKS, Strana zelených), ktorý opätovne kandiduje.

Zoznam kandidátov na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja
Meno Politická strana
Zdenka Beňová Naše Slovensko
Rastislav Blaško Nezávislý
Anton Čulen Magnificat Slovakia
Oskar Dobrovodský Národ a Spravodlivosť
Pavol Frešo KDH, SDKÚ, Most-Híd, SaS, SMK, OKS, Strana zelených
Monika Flašíková Beňová SMER
Gabriel Karácsony Priama demokracia
Daniel Krajcer NOVA
Peter Marček Strana občanov Slovenska
Karol Ondriaš KSS
Jaroslav Paška SNS
Roman Ruhig Nový parlament

Do regionálneho zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja sa v rámci jednotlivých volebných obvodov uchádzajú títo kandidáti:

Volebný obvod č. 1: Staré Mesto (volia sa 3 poslanci)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Miroslava Babčanová Mgr. 43 historička Bratislava Smer
Pavol Baxa Ing. 55 prednosta miestneho úradu Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Ľubomír Boháč Ing. Arch. 56 architekt Bratislava NOVA
Martin Borguľa Ing. 36 komunálny poslanec Bratislava Smer
Michal Božík Doc. Ing., PhD. 65 učiteľ Bratislava Náš kraj
Marta Černá RNDr. 77 predsedníčka Fóra spotrebiteľov Bratislava Nezávislé fórum
Miloš Domorák 43 živnostník Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Ondrej Dostál Mgr. 42 sociológ, právnik Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Štefan Fábry RSDr. 65 novinár Bratislava KSS
Gábor Grendel Mgr. 33 živnostník Bratislava NOVA
Milan Hučko 60 slob. povolanie Bratislava Priama demokracia
Dušan Jarjabek Doc. Mgr. Art. 60 operný spevák Bratislava Smer
Boris Kábele 48 živnostník Bratislava Naše Slovensko
Ivan Kičikolev JUDr. 62 právnik Bratislava Strana moderného Slovenska
Gabriel Kollár Ing. 61 ekonóm Bratislava Strana moderného Slovenska
Martin Kormúth 20 študent práva Bratislava Strana zelených Slovenska
Milan Lopašovský PharmDr. 49 farmaceut Bratislava Strana moderného Slovenska
Ján Minarovjech Ing. 48 konateľ spoločnosti Bratislava Nový parlament
Juraj Miškov PhDr. 40 poslanec NR SR Bratislava NOVA
Vladimír Palko Mgr. 32 historik Bratislava KDS
Miroslav Šuňal Mgr. 41 technický pracovník Bratislava SNS
Dagmar Tkáčová Vanečková Mgr. 50 redaktorka Bratislava SNS
Andrej Trnovec RNDr. 50 mediátor Bratislava SĽS
Ilja Velich RNDr. 62 programátor Bratislava Nový parlament
Erika Vincoureková 62 publicista Bratislava Nový parlament
Volebný obvod č. 2: Ružinov a Vrakuňa (6)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Tomáš Alscher Ing. 29 námestník riaditeľa Nár. onkologického ústavu Bratislava Smer
Marián Andel PhDr. 63 predseda Nezávislého združenia dôchodcov Slovenska Bratislava SNS
Peter Bielik RNDr. 57 nezamestnaný Bratislava SĽS
Beata Bušová 45 konateľka spoločnosti Bratislava Nový parlament
Marián Čemez 38 elektrotechnik Bratislava Strana moderného Slovenska
Lubomír Čižmár 37 manažér Bratislava Strana moderného Slovenska
Miroslav Demko PhDr. 65 historik – muzikológ Bratislava Náš kraj
Juraj Droba Mgr., MBA M.A. 42 poslanec NR SR Bratislava NOVA
Slavomír Drozd Ing. 48 dizajnér Bratislava Smer
Stanislav Gerbel MUDr., MPH 49 lekár Bratislava Smer
Natália Grausová MUDr. 60 lekárka Bratislava SĽS
Alexander Haas Doc. Ing., CSc. 85 dôchodca 'Bratislava Naše Slovensko
Milan Hasák 54 vodič Bratislava Strana moderného Slovenska
Rudolf Hauzer Mgr., MBA 47 konateľ spoločnosti Bratislava NOVA
Attila Horváth Mgr. 46 riaditeľ Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Peter Hrapko Ing. 51 inžinier dopravy Bratislava Smer
Tomáš Hruška Bc. 24 študent Bratislava SNS
Natália Hrušková Mgr. 26 študentka Bratislava SNS
Kamila Hrušková Mgr. 49 špeciálna pedagogička Bratislava SNS
Martin Chren Ing. 32 poslanec NR SR Bratislava NOVA
Dušan Kečkéš 21ä ekonóm Bratislava Nový parlament
Damián Kováč MBA 30 projektový manažér Bratislava NOVA
Rudolf Kučera 62 zamestnanec SBS Bratislava SDĽ
Viera Kyselicová Mgr. 63 pedagogička Bratislava SNS
Ivan Martyák Ing. 46 manažér Bratislava Smer
Tomáš Matuška Ing. Mgr. 37 ekonóm, právnik Bratislava Nový parlament
Michal Muránsky 31 poslanec MsZ, projektový manažér Bratislava NOVA
Ivo Nesrovnal JUDr. 49 právnik, podpredseda BSK Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Ivan Parák 47 distribútor Bratislava Magnificat Slovakia
Ladislav Pecka 45 futbalový tréner mládeže Bratislava SNS
Dušan Pekár Ing. Mgr. 49 starosta Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Lukáš Pokorný Mgr. 43 živnostník Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Miroslav Polner 58 technik Bratislava SĽS
Marek Pospíchal 39 živnostník Bratislava Smer
Eduard Púčik 51 ekonóm Bratislava Národ a spravodlivosť
Zuzana Schwartzová Ing. 47 manažérka Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Vladimír Sloboda Ing. 34 zástupca starostu Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Ondrej Sova Ing. 48 stavebný technik Bratislava Nový parlament
Sandra Srholcová PaedDr. Mgr. 40 psychopéd Bratislava Európska demokratická strana
Martin Škriňa 33 podnikateľ Bratislava Nový parlament
Marta Švihrová Ing. 57 finančná manažérka Bratislava NOVA
Daniel Talán Ing. 69 dôchodca Bratislava Strana moderného Slovenska
Soňa Turi Nagyová Mgr. 25 sociálny pracovník Bratislava Európska demokratická strana
Volebný obvod č. 3: Podunajské Biskupice (2)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Peter Adamec Ing. 59 stavebný inžinier Bratislava Smer
Mária Burianová Ing. Arch. 61 architektka Bratislava Nový parlament
Miroslav Kohuťár PhDr. 46 vysokoškolský pedagóg Bratislava 99% – občiansky hlas
Štefan Maixner 45 živnostník Bratislava Smer
Katarína Matuszná Ing., PhD. 32 chemická inžinierka Bratislava Nezávislý kandidát
Alžbeta Ožvaldová PhDr. 52 starostka Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Ildikó Virágová Ing. 46 podnikateľka Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Volebný obvod č. 4: Nové Mesto (3)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Peter Ágoston 40 protikorupčný aktivista Bratislava Nezávislý kandidát
Monika Andresičová 52 ekonómka Bratislava Nový parlament
Katarína Augustinič Ing. 31 dopravná inžinierka Bratislava NOVA
Zuzana Bačiak Masaryková PhDr. 32 hovorkyňa Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Hafez Badeeb MUDr. 35 lekár Bratislava Strana moderného Slovenska
Ján Barczi Ing. 46 manažér Bratislava Smer
Milan Brachňák Ing. 56 inv.dôchodca Bratislava Priama demokracia
Sayon Camara Ing., CSc. 62 učiteľ Bratislava Smer
Pavol Dobročáni Ing. 52 stavebný technik Bratislava Nový parlament
Pavol Galamboš Ing. 49 ekonóm Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Milan Horčičák Mr. 70 novinár Bratislava Magnificat Slovakia
Daniel Hudec 49 manažér výrobnej firmy Bratislava NOVA
Jozef Jágerský 34 zdravotnícky záchranár Bratislava Naše Slovensko
Eva Jaššová Doc. PhDr., PhD. 59 vysokoškolský pedagóg Bratislava SNS
Rudolf Kusý Mgr. 37 starosta MČ Bratislava – Nové Mesto Bratislava Nezávislý kandidát
Patrick Lutter Ing. 45 chemický inžinier, ekológ Bratislava Smer
Vladimír Mikuš Ing. 61 ekonóm Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Marek Norovský Mgr. 33 konateľ, majiteľ CK Bratislava NOVA
Jaroslav Paška Ing. Arch. 59 architekt, vysokoškolský pedagóg Bratislava SNS
Michal Pridala Mgr. 61 učiteľ Bratislava Strana moderného Slovenska
Ján Šimko Ing. 61 podnikateľ Bratislava Strana moderného Slovenska
Volebný obvod č. 5: Rača, Vajnory (2)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Milan Andráš Ing. Arch., PhD. 60 vysokoškolský pedagóg Bratislava Náš kraj
Milada Dobrotková Ing., MPH 57 riaditeľka zariadenia sociálnych služieb Bratislava Nezávislý kandidát
Mária Ďuračková Mgr. 25 manažér Bratislava Strana moderného Slovenska
Jozef Házy Ing. 64 dôchodca Bratislava Nezávislé fórum
Ivan Janečka 47 podnikateľ Bratislava Nezávislé fórum
Juraj Lauko Mgr., PhD. 34 riaditeľ neziskovej organizácie Centrum vzdelávania a kultúry Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Tibor Novotka 49 živnostník Bratislava Magnificat Slovakia
Róbert Pajdlhauser Ing. 45 manažér logistiky 'Bratislava NOVA
Ján Panák 60 zamestnanec Ministerstva obrany SR Bratislava Smer
Martina Rovenská Mgr. 38 marketing manager Bratislava Smer
Roman Ruhig Bc. 42 odborník na správne právo Bratislava Nový parlament
Mária Šujancová 60 učiteľka 'Bratislava Nový parlament
Anna Zemanová RNDr. 54 manažérka Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Volebný obvod č. 6: Karlova Ves, Devín, Devínska Nová Ves (4)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Igor Bendík Ing. 37 elektroinžinier Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Martin Berta Ing., CSc. 53 podpredseda BSK Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Ivan Bielik PhDr., PhD., MPH 59 vysokoškolský pedagóg Bratislava Naše Slovensko
Radomír Bučák 34 obchodný manažér Bratislava Nezávislý kandidát
Jana Cigániková 30 zriaďovateľka detských jaslí Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Alena Došatková PhDr. Mgr. 52 manažérka Bratislava 99% – občiansky hlas
Mária Dubčeková Ing. 46 poľnohospodárska inžinierka Bratislava Smer
Vladimír Dulla Ing. 60 ekonóm Bratislava Nezávislý kandidát
Ján Garaj Ing. 51 IT Systémový analytik Bratislava SNS
Iveta Hanulíková Ing. 49 ekonómka Bratislava Smer
Viera Haruštiaková 50 nezamestnaná Bratislava Priama demokracia
Vladislav Hečko Ing. 51 manažér Bratislava NOVA
Jaroslav Hrubý 47 konateľ spoločnosti Bratislava Nový parlament
Michal Hušek Bc. 24 programátor Bratislava KDS
Juraj Kadnar Mgr. DiS. 41 manažér športových zariadení, olympionik Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Andrej Kovarik Mgr. 30 environmentalista Bratislava Zmena zdola, DÚS
Ľuboš Krajčír Bc. 27 obchodný manažér Bratislava NOVA
Peter Mikletič Mgr. 40 advokát Bratislava 99% – občiansky hlas
Karol Ondriáš RNDr. DrSc. 61 vedecký pracovník Bratislava KSS
František Palko Ing. Mgr. 41 štátny tajomník Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Bratislava Smer
Igor Strasser Mgr. 49 manažér Bratislava Národ a spravodlivosť
Denis Svoboda 55 stavebný technik Bratislava Zmena zdola, DÚS
Jaromír Šíbl RNDr.,PhD. 51 ochranca prírody, občiansky aktivista Bratislava Zmena zdola, DÚS
Volebný obvod č. 7: Dúbravka, Lamač, Záhorská Bystrica (3)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Beáta Bohunická 48 ekonómka Bratislava Smer
Miroslav Černý Ing. 56 ekonóm Bratislava Národ a spravodlivosť
Erika Ďuricová PhDr. 56 koordinátorka Bratislava NOVA
Andrea Farkašová JUDr. 44 právnik Bratislava Nový parlament
Ladislav Gáborík MUDr., MPH 56 zubný lekár Bratislava Naše Slovensko
Peter Hanulík Ing. 52 stavebný inžinier Bratislava Smer
Jozef Harman Ing. 39 informatik Bratislava Strana moderného Slovenska
Milan Hlinka 51 stavebný technik Bratislava Nezávislý kandidát
Jozef Hrabina RNDr. 51 jadrový fyzik Bratislava SNS
Kornélia Jelašičová 46 podnikateľka Bratislava NOVA
Juraj Káčer Ing. 28 ekonóm Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Rastislav Kevický Bc. 48 živnostník Bratislava SNS
Peter Kmeť 47 disponent Bratislava Nezávislý kandidát
Rudolf Liška Ing. 63 ekonóm Bratislava Strana moderného Slovenska
Ján Mihálik Ing. 25 podnikateľ Bratislava SNS
Radoslav Olekšák Mgr. Ing. 35 politológ, ekonóm Bratislava Smer
Juraj Pogány 70 dôchodca Bratislava Strana moderného Slovenska
Rudolf Poruban MUDr. 36 detský kardiochirurg Bratislava NOVA
Monika Procházková PhDr. 53 špecialista úradu samosprávy Bratislava Nezávislý kandidát
Miroslav Rašman 53 konateľ spoločnosti Nezávislý kandidát  
Martin Režňák 22 ekonóm Bratislava Nový parlament
Miloš Sitár 39 konateľ spoločnosti Bratislava Nový parlament
Anna Somorovská Ing. 56 nezamestnaná Bratislava SĽS
Peter Šramko Ing. 58 starosta Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Martin Zaťovič RNDr. 41 stredoškolský pedagóg Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Volebný obvod č. 8: Petržalka, Čunovo, Jarovce, Rusovce (8)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Ivana Antošová Mgr. 44 kontrolórka Bratislava Smer
Miriam Benešová Mgr. 31 odborná referentka Bratislava SDĽ
Zdenka Beňová 29 odborný predajca Bratislava Naše Slovensko
Andrea Bratislavská 46 riaditeľka Bratislava Smer
Miloš Černák Ing. 58 manažér súkromnej spoločnosti Bratislava SNS
Stanislav Čižmárik 65 stavebný podnikateľ Bratislava Náš kraj
Ľubor Čuda Ing. 71 dôchodca Bratislava Náš kraj
Anton Čulen Mgr. 48 učiteľ Bratislava Magnificat Slovakia
Eduard Demel Ing. 31 ekonóm Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Karol Fajnor Ing. 59 dopravný inžinier Bratislava SDĽ
Ľudmila Farkašovská PhDr. 50 redaktorka Bratislava Smer
Gabriela Ferenčáková 59 ekonómka Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Mária Fratričová Ing. 53 tlmočníčka, manažérka Bratislava NOVA
Eva Gašparíková Mgr. 67 pedagóg Bratislava Národ a spravodlivosť
Miloš Gloznek 54 manažér informačných systémov Bratislava Nezávislý kandidát
Tibor Gódány 46 podnikateľ Bratislava Nový parlament
Marián Greksa 54 hudobník Bratislava NOVA
Ján Gréner Ing. 34 projektový manažér Bratislava SNS
Henrich Haščák JUDr. 37 právnik Bratislava NOVA
Július Hauser PhDr. 65 psychológ Bratislava Národ a spravodlivosť
Ján Havlík 28 bezpečnostný pracovník Bratislava Nový parlament
Peter Hochschorner 61 tréner Bratislava Zmena zdola, DÚS
Ľuboš Homola Bc. 26 ekológ Bratislava Zmena zdola, DÚS
Peter Hopjak Ing. 29 podnikateľ Bratislava Nový parlament
Ján Hrčka Ing. 33 IT špecialista Bratislava Nezávislý kandidát
Marián Chmelár Bc. 53 právny referent Bratislava Naše Slovensko
Alena Chudíková Dr. 64 redaktorka Bratislava Zmena zdola, DÚS
Ľubica Janegová Mgr. 41 pedagogička, manažérka pre kultúru Bratislava NOVA
Marta Javoreková Ing. 44 ekonóm Bratislava Nový parlament
Martin Jóna 40 pracovník samosprávy Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Darina Jurčacková Ing. 62 chemická inžinierka Bratislava Strana moderného Slovenska
Róbert Kalmár Ing. 33 manažér Bratislava SDĽ
Ján Karman Ing. 31 stavebný inžinier Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Vladimír Kesegh Ing. 59 predseda bytového družstva Petržalka Bratislava Smer
Vladimír Kopča Ing. 59 chemický inžinier Bratislava SDĽ
Ján Kordoš 56 technický manažér Bratislava SNS
Jozef Krajča JUDr. 43 manažér Bratislava Smer
Eva Krnáčová PaedDr. 59 učiteľka Bratislava Zmena zdola, DÚS
Jana Lachkovičová 49 zamestnankyňa Bratislava Priama demokracia
Daniela Lengyelová Mgr., PhD. 50 sociálno-právny poradca Bratislava Smer
Ivan Lučanič Mgr. 28 kúzelník Bratislava KDS
Ivan Lulják Mgr. 30 historik Bratislava KSS
Peter Mach RNDr. 62 štatistik Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Marek Máchal Bsba 36 manažér Bratislava Magnificat Slovakia
Peter Marček 59 podnikateľ Bratislava Strana občanov Slovenska
Dominika Maróšiová 35 manager Bratislava Nový parlament
Roman Masár Ing. 51 zastupca starostu MČ Petržalka Bratislava Smer
Tatiana Mikušová Ing. 57 stavebný inžinier 'Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Martin Miškov 30 zástupca starostu MČ Bratislava – Petržalka Bratislava NOVA
Daniel Moško Bc. 33 IT špecialista Bratislava NOVA
Beata Novomeská Mgr. 34 pracovníčka v oblasti prieskumu trhu Bratislava Nezávislý kandidát
Viliam Ovsepian Ing. 25 projektový manažér Bratislava NOVA
Elena Pätoprstá Ing. Arch. Mgr. Art. 53 dizajnérka, protikorupčná aktivistka Bratislava Zmena zdola, DÚS
Iveta Plšeková MUDr. 42 lekár Bratislava Nezávislý kandidát
Peter Podolay Ing. 59 ekonóm Bratislava Smer
Richard Rikkon Mgr. Art. 39 umelec Bratislava Strana moderného Slovenska
Ľubica Rybárska Doc. Mgr.Art., ArtD. 55 vysokoškolská pedagogička Bratislava NOVA
Peter Senko Mgr. 35 šéfredaktor časopisu Prohuman Bratislava Nový parlament
Rastislav Schlosár Mgr. 29 právny referent Bratislava Naše Slovensko
Ladislav Snopko Mgr. 63 dramaturg Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
František Šebej PhDr., CSc. 66 psychológ, publicista Bratislava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Jana Tanglmayerová 52 zamestnankyňa Bratislava Priama demokracia
František Tanko 42 podnikateľ Bratislava Strana rómskej únie na Slovensku
Andrej Turzo Ing. 36 projektant – konštruktér Bratislava SNS
Pavel Vlček 63 stavebný inžinier Bratislava Strana občanov Slovenska
Jozef Vydra Ing. 53 novinár Bratislava Zmena zdola, DÚS
Tomáš Žiak Ing. 32 ekonóm Bratislava Strana moderného Slovenska
Volebný obvod č. 9 – obce okresu Malacky: Gajary, Jakubov, Kostolište, Láb, Malacky, Malé Leváre, Plavecký Štvrtok, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Záhorie (vojenský obvod), Záhorská Ves, Závod (3)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Oskar Dobrovodský 42 strojár Malacky Národ a spravodlivosť
František Friala 58 riaditeľ bezpečnostnej služby Malacky Smer
Rastislav Halla JUDr. 37 podnikateľ Plavecký Štvrtok NOVA
Marián Haramia MUDr. 54 lekár, chirurg Malacky Nezávislý kandidát
Marta Jakubečová Bc. 46 obchodný manažér Malacky Nový parlament
Juraj Jurkovič 37 manažér Malacky NOVA
Anežka Kujanová 57 samostatná odborná referentka Malacky SNS
Martin Macejka Mgr. et Mgr. 31 historik – učiteľ Malacky SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Jozef Maslín Mgr. 41 riaditeľ Veľké Leváre SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Jozef Mračna Ing. 58 prednosta okresného úradu Malacky Malacky Smer
Jozef Ondrejka RNDr. 48 učiteľ Malacky Smer
Peter Tydlitát Ing. 47 starosta obce Gajary Gajary SNS
Peter Vrablec Ing. 43 starosta Závod SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Volebný obvod č. 10: obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica) (1)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Róbert Bujna 49 starosta Kuchyňa Nezávislý kandidát
Marek Čulen 33 umelec Pernek Strana moderného Slovenska
Erika Galanská Mgr. 43 pedagogická pracovníčka, vedúca predškolského zariadenia Jablonové Zmena zdola, DÚS
Ľubomír Húbek 54 starosta obce Lozorno Lozorno Smer
Karol Štark Bc. 57 technik Rohožník Európska demokratická strana
Peter Švaral Mgr. 38 učiteľ, právnik Rohožník Nezávislý kandidát
Ondrej Uhliarik Ing. 39 starosta Jablonové SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Volebný obvod č. 11: obce okresu Malacky: Marianka, Stupava, Vysoká pri Morave, Zohor) (1)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Karol Janata 62 staviteľ Stupava SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Erik Juračič 23 klampiar Marianka SĽS
Jozef Kliment 56 vodič Borinka Priama demokracia
Roman Maroš Ing. 28 projektový manažér Stupava Nezávislý kandidát
Štefánia Moricová Doc. MUDr. 59 lekárka Stupava Smer
Alžbeta Ondrušová Ing. 53 záhradná architektka Marianka NOVA
Volebný obvod č. 12: obce okresu Pezinok: Limbach, Pezinok, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné (2)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
René Bílik prof. PaedDr., CSc. 53 vysokoškolský učiteľ Pezinok SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Richard Demovič MUDr., PhD., MPH. 53 lekár Pezinok Smer
Ľudovít Jurčík Ing. 55 projektový manažér Svätý Jur NOVA
Vladimír Kinder 44 podnikateľ Pezinok SNS
Jozef Kollár Ing., PhD. 52 poslanec NR SR Viničné NOVA
Oliver Solga Mgr. 59 primátor Pezinok SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Jalal Suleiman Ing., PhD. 48 živnostník Pezinok KSS
Kvetoslava Štrbová Mgr. 48 podnikateľ Pezinok Smer
Volebný obvod č. 13: obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady) (1)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Dominik Bučurič JUDr. 28 advokát Modra Nezávislý kandidát
Peter Fitz Mgr. 38 starosta Šenkvice Smer
Milan Kajan Mgr. 44 riaditeľ medzinárodného holdingu Modra NOVA
Peter Machciník 44 živnostník Šenkvice SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Juraj Peržo Mgr. 57 stredoškolský pedagóg Modra Nezávislý kandidát
Volebný obvod č. 14: obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk) (1)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Miroslav Baxa 49 súkromný podnikateľ Senec Smer
Radovan Mičunek RNDr. Ing. Mgr., PhD. 32 starosta obce Píla Senec Nezávislý kandidát
Jozef Mruškovič 55 starosta Senec Nezávislý kandidát
Ivan Patoprstý Ing. 48 starosta Senec SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Ján Šalát Bc. 25 konateľ spoločnosti Senec NOVA
Volebný obvod č. 15: mesto Senec
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Emese Dobošová MUDr. 58 zubná lekárka Senec Smer
Juraj Gubáni Ing. 30 obchodný a projektový manažér Senec Nezávislý kandidát
Karol Jankó Mgr. 37 spisovateľ Senec KSS
Gabriella Németh Mgr., PhDr. 56 sociálny poradca, podpredsedníčka BSK Senec SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Jolana Saltiel 48 podnikateľka Senec Rómska iniciatíva Slovenska
Eva Takácsová 38 živnostníčka Senec NOVA
Jozef Zrnek Mgr. 65 filozof – spisovateľ Senec Nezávislý kandidát
Volebný obvod č. 16: obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Igram, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka. Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel (1)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Ladislav Gujber Ing. 55 starosta Hrubý Šúr SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Peter Ondrus JUDr. 30 právnik, poslanec OZ Reca Reca Nezávislý kandidát
Dušan Šebok JUDr. 43 konateľ elektro spoločnosti Kráľová pri Senci Smer
Radoslav Štiglic 41 finančný poradca Kráľová pri Senci Strana moderného Slovenska
Volebný obvod č. 17: obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Malinovo, Zálesie (1)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Richard Červienka Mgr. 34 živnostník Bernolákovo Nezávislý kandidát
Tibor Jančula 44 podnikateľ, tréner mládeže Bernolákovo SNS
Oskár Kuna Mgr. 26 obchodný zástupca Bernolákovo Európska demokratická strana
Ľubomír Poór Ing. 51 starosta obce Bernolákovo Smer
Juraj Rýdzi Ing. 40 projektový manažér Bernolákovo NOVA
Peter Stanko Ing. 46 environmentalista Chorvátsky Grob SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Peter Špacír Ing. 45 manažér Chorvátsky Grob Strana moderného Slovenska
Volebný obvod č. 18: obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky) (1)
Meno Titul Vek Povolanie Bydlisko Politická príslušnosť
Mária Gaspareková 49 ekonómka Šamorínska Nový parlament
Jozef Hudák Ing. MBA 51 ekonóm Miloslavov SlNS
Štefan Jurčík 54 starosta obce Dunajská Lužná Smer
Michal Polónyi PharmDr. 55 podnikateľ Dunajská Lužná Priama demokracia
István Pomichal Ing., PhD. 48 poľnohospodársky inžinier Tomášov SDKÚ, KDH, Most-Híd, SaS, SMK, OKS a Strana zelených
Blažej Slabý PhDr., CSc. 59 riaditeľ kultúrneho strediska Dunajská Lužná NOVA
#Bratislavský samosprávny kraj #voľby do VÚC
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku