Francúzska záhada: Dotkol sa Sarkozy tehotnej manželky Carly?

Stačili mužove dlane na ženinom brušku a už sa povráva o dieťatku. Čaká Carla Bruniová-Sarkozyová potomka? Elyzejský palác zatiaľ na túto otázku neodpovedal. Úvahy o tehotenstve manželky francúzskeho prezidenta Nicolasa Sarkozyho vznikli po tom, čo britské noviny Daily Mail zverejnili fotografiu z dovolenky zaľúbencov. Ona vo fialových bikinách s potápačskými okuliarmi v ruke, on v žltých plavkách dlhých ako šortky.

27.08.2008 11:36
Carla Bruniová-Sarkozyová, Sarkozy Foto:
Je Carla tehotená? Správy, či čaká manželka francúzskeho prezidenta Carla Bruniová-Sarkozyová dieťa, odmieta prezidentský palác komentovať.
debata

Na snímke zníženej kvality, lebo paparazzo ju robil z veľkej vzdialenosti, sa Sarkozy so šibalským úsmevom dotýka bruška prvej dámy Francúzska. Keďže úrad 53-ročnej hlavy štátu sa k fotke odmietol vyjadriť, záhada tehotenstva zostáva iba v rovine špekulácií.
Čo sa týka súkromného života manželského páru Sarkozyovcov, zvedavci sa musia nateraz uspokojiť len s nedávnymi výrokmi 40-ročnej krásky talianskeho pôvodu pre americký časopis Vanity fair. Minulý mesiac táto matka 7-ročného syna Aureliena, ktorého má z predošlého vzťahu, v rozhovore priznala, že s manželom sa snažia o potomka. „Chcela by som mať deti s Nicolasom, dúfam, ak som ešte dostatočne mladá. Bol by to sen,“ poznamenala Bruniová-Sarkozyová, ktorá v interview poprela, že je v druhom stave.

Bývalá modelka, ktorá sa vydala na spevácku dráhu, pritom vylúčila, že by pri túžbe splodiť dieťa pomýšľala na lekársku pomoc. „Ak otehotniem, budem najšťastnejšia osoba na svete, ale ak sa to nestane, nebudem pokúšať diabla,“ povedala v súvislosti s oplodnením. ,,Ak mi život nedá ďalšie dieťa, čo už, veď doteraz mi toho dal veľa," dodala. Medzi posledné darčeky si môže zarátať úspech, ktorý dosiahlo jej cédečko s názvom Akoby sa nič nestalo. V poradí svoj tretí album vydala toto leto a mesiac od uvedenia na trh predala viac ako 300-tisíc kusov.

Hoci v prieskumoch verejnej mienky dojem Francúzov iba pri mene Bruniová-Sarkozyová býva kladný, keď sa meria jej popularita s ostatnými známymi osobami, vtedy sa už prepadáva. V rebríčku najviac uprednostňovaných osobností zo všetkých oblastí francúzskeho života skončila v Top 50 na poslednom mieste. V prieskume pre týždenník Journal du Dimanche opýtaní prisúdili trón bývalému tenistovi Yannickovi Noahovi, ktorý sa teraz živí spevom a angažuje sa v charite pre chudobné deti. Sarkozy skončil na 44. priečke.

Prvá dáma Francúzska sa vyhýba politickým postojom, ale napriek tomu, keď opozícia minulý týždeň uštedrila úder Sarkozymu, útok zasiahol aj ju. Keď sa vo Francúzsku stretla s dalajlámom, ktorý otváral nový budhistický kláštor, Socialistická strana jej účasť označila za „pseudodiplomatickú misiu“. „Bruniová-Sarkozyová má nepochybne krásny hlas, ale nie je hlasom Francúzska,“ citovali noviny Libération socialistu Faouziho Lamdaouiho. Prezident si totiž na tibetského duchovného vodcu nenašiel čas a dvaja ministri podľa Lamdaouiho pôsobili iba ako figuranti vedľa prvej dámy.

Nicolas Sarkozy a bývalá modelka Carla Bruniová.
Podľa francúzskej tlače sú prezident krajiny...
+29Podľa francúzskej tlače sú prezident krajiny...
debata chyba