Policajt z východného Slovenska je podozrivý z vraždy priateľky

Policajná inšpekcia na východnom Slovensku vyšetruje vraždu, z ktorej je podozrivý policajt. Obeťou vraždy by mala byť jeho snúbenica.

Dvadsaťsedemročný Marek zo Spišskej Novej Vsi, ktorý slúži v pohotovostnej motorizovanej jednotke, podozrivý, že v piatok na smrť dobodal 26-ročnú Alexandru. Jej telo následne zapálil a zakopal pri kríkoch neďaleko vodnej nádrže v Levočských vrchoch. Polícia telo mŕtvej ženy našla.

„Bolo začaté trestné stíhanie pre vraždu, v súčasnosti prebiehajú procesné úkony," povedal pre Čas.sk hovorca ministerstva vnútra Ivan Netík. Podľa informácií portálu podozrivý v policajnom zbore slúži približne päť rokov. Nedávno sa údajne podrobil psychotestom a jeho nadriadený ho hodnotil kladne.

Podľa portálu sa v byte, v ktorom snúbenci mali bývať po svadbe, v piatok pohádali. Podozrivý údajne partnerku trikrát nožom bodol do chrbta. Po čine zabalil telo ženy do plachty a autom ho odviezol do Levočských vrchov. Tam údajne telo podpálil a torzo zakopal.

Následne na polícii oznámil, že jeho snúbenica je nezvestná. V byte podľa portálu špecialisti našli krvné stopy. Pri neďalekej rieke zase našli nôž a zakrvavené veci. Ako Čas.sk dodáva, dôležitým dôkazom má byť záznam z kamery vo vchode domu, ktorá zachytáva muža, ktorý nesie v plachte zabalené telo.

Súvisiace články:

smrť, úmrtie, cintorín, odpočívaj v pokoji, kríž

Na železničnej zastávke v Bratislave našli mŕtvu ženu

16.01.2017 18:56

Na železničnej zastávke Bratislava - Železničná studnička našli v pondelok napoludnie mŕtvu ženu.

summit, bezpečnostné opatrenia, policia,

Bratislava: Pri Devínskom jazere našli mŕtveho muža

15.01.2017 15:37

Bratislavskí policajti vyšetrujú smrť 34-ročného muža zo Stupavy, ktorého telo našli v sobotu v blízkosti Devínskeho jazera.

pocasie, stanica, vlak, vlaky, kalamita, vyhybky, meskanie, frez

Muža ležiaceho na koľaji neďaleko Senca zrazil vlak

13.01.2017 10:17

Neznámeho muža ležiaceho na koľaji zrazil vo štvrtok večer vlak. Tragédia sa stala v úseku železničnej trate Senec - Sládkovičovo.

sýria, palmýra,

Radikáli znovu ničia historické pamiatky v sýrskej Palmýre

20.01.2017 10:31

Radikáli z takzvaného Islamského štátu (IS) v Sýrii opäť ničia historickú Palmýru.

Michael Fallon, EÚ, armáda

Britský minister obrany potvrdil, že jeho krajina podporuje Ukrajinu

20.01.2017 10:17

Minister obrany Veľkej Británie Michael Fallon ubezpečil, že v konflikte medzi Ukrajinou a Ruskom, stojí Británia pevne za Ukrajinou.

Čína, juan, mena, peniaze

Čína vlani rástla najpomalšie za 26 rokov

20.01.2017 10:11

Čína ako druhá najväčšia ekonomika sveta vlani vzrástla o 6,7 percenta, čo bol najpomalší rast za 26 rokov.

Lucia Žitňanská, extrémizmus

Vznikol nový znalecký odbor na extrémizmus

20.01.2017 09:13

Na ministerstve spravodlivosti zriadili znalecký odbor, ktorý sa bude špecializovať na extrémizmus. Znalci budú spolupracovať s políciou a so súdmi.