Nehodu neprežil 22-ročný vodič, s autom skončil v Hrone

07.04.2017 11:01

Tragicky sa skončila jazda 22-ročného Ľuboša, ktorý odišiel s autom v stredu 5. apríla večer z domu a odvtedy sa svojej rodine už neohlásil.

Políciu informoval o nehode až vo štvrtok 6. apríla po 21:00 vodič, ktorý v rieke Hron videl havarované osobné motorové vozidlo. Hliadky následne zistili, že v rieke je vrak havarovaného vozidla Peugeot 406, v ktorom bolo aj telo vodiča. Informovala o tom banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Nehoda  sa stala pravdepodobne už v stredu na ceste I/66 v katastri obce Slovenská Ľupča (okres Banská Bystrica). Vodič viedol motorové vozidlo Peugeot 406 od Brezna na Banskú Bystricu. S vozidlom pravdepodobne prešiel do protismeru, následne zišiel z cesty dolu svahom na trávnatý porast, kde vozidlo po niekoľkých desiatkach metrov narazilo do kmeňa stromu a prevrátilo sa na strechu. Vozidlo skončilo prevrátené v rieke Hron. Telo 22-ročného muža bolo zakliesnené vo vozidle.

Polícia začala v súvislosti s nehodou trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Pre zistenie príčiny smrti mladého muža nariadili súdnu pitvu. Bližšie okolnosti, ako aj presnú príčinu vzniku dopravnej nehody, vyšetrujú.

#nehoda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk