Krajniak ordinuje za Krajčího, predpisuje ľuďom vitamín D3

, 17.10.2020 06:30

Toto je najdôležitejšia správa dňa, napísal na sociálnu sieť minister práce Milan Krajniak o vitamíne D a zakončil to slovami MOR HU, KORONU!

Minister práce Milan Krajniak propaguje na sociálnej sieti užívanie vitamínu D3 ako prevenciu proti chorobe COVID-19.

„Toto je jednoznačne najdôležitejšia správa dňa. Čím viac ju nazdieľate medzi svojich známych, tým viac aj vy osobne pomôžete v boji proti tejto pliage. Veľmi pekne vám vopred ďakujem,“ píše Krajniak. Upozorňuje na štúdie z USA, Veľkej Británie či Izraela, ktoré hovoria, že ľudia s dostatočným množstvom vitamínu D mali ľahší priebeh choroby COVID-19 a radí, ako ho správne užívať.

O význame vitamínu D písal denník Pravda vo viacerých materiáloch, napríklad v článku Mesík: Vitamín D je skvelý ochranca pred koronavírusom alebo vo viacerých článkoch v prílohe Zdravie venovaných vitamínu D.

Veľký dôraz na užívanie vitamínu D pri posilňovaní imunity a prevevencii proti koronavírusu kladie aj doktor Igor Bukovský (viď Bukovský odkazuje politikom: Nezaobchádzajte s ľuďmi ako so škôlkarmi), ktorého premiér Igor Matovič označil za blázna a konšpirátora.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Milan Krajniak #koronavírus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku