Kandidátka strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Por. č. | Meno | Titul (pred menom) | Titul (za) | Vek | Zamestnanie | Trvalý pobyt |
1 | Marian Kotleba | Ing. Mgr. | 38 | predseda Banskobystrického samosprávneho kraja | Banská Bystrica | |
2 | Martin Beluský | Ing. | PhD. | 28 | generálny riaditeľ | Piešťany |
3 | Rastislav Schlosár | Mgr. | 31 | predseda predstavenstva akciovej spoločnosti | Bacúrov | |
4 | Juraj Kolesár | 37 | technik | Košice | ||
5 | Natália Grausová | MUDr. | 62 | lekárka | Bratislava | |
6 | Milan Uhrík | Ing. | PhD. | 31 | riaditeľ úradu Banskobystrického samosprávneho kraja | Komjatice |
7 | Ondrej Binder | 45 | stolár | Svätý Anton | ||
8 | Stanislav Drobný | Bc. | 45 | mestský policajt | Piešťany | |
9 | Andrej Medvecký | 28 | živnostník | Tvrdošín | ||
10 | Ján Kecskés | Bc. | 26 | tajomník predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja | Nitra | |
11 | Stanislav Mizík | Mgr. | 52 | učiteľ | Rovné | |
12 | Peter Krupa | 35 | elektrotechnik | Nová Dubnica | ||
13 | Jana Nehézová | Ing. | 41 | vedúca oddelenia | Staré Hory | |
14 | Milan Mazurek | 22 | manažér e-shopu | Spišská Belá | ||
15 | Ján Mora | 32 | odborný referent | Brezno | ||
16 | Marián Chmelár | Bc. | 55 | právny referent | Bratislava | |
17 | Milan Špánik | Ing. | 44 | konateľ | Nové Mesto nad Váhom | |
18 | Rastislav Smolka | 43 | vodič – predajca | Nová Dubnica | ||
19 | Vladimír Zeman | Ing. | 70 | stavebný technik | Bratislava | |
20 | Jozef Mihalčin | Ing. | 56 | živnostník | Vranov nad Topľou | |
21 | Štefan Szaniszló | 48 | SZČO | Krásnohorské Podhradie | ||
22 | Mário Šušek | 37 | informatik | Mojmírovce | ||
23 | Martin Ferančík | Mgr. | 26 | kontrolór kvality | Dolný Kubín | |
24 | Peter Kiss | Bc. | 43 | SZČO | Šaľa | |
25 | Ján Cuper | doc. JUDr. | CSc. | 69 | vysokoškolský pedagóg | Bratislava |
26 | Rastislav Kysel | 38 | skladník | Dolná Trnávka | ||
27 | Lenka Čarná | Mgr. | 30 | živnostníčka | Záborské | |
28 | Štefan Surmánek | PhDr. | CSc. | 63 | vysokoškolský pedagóg | Košice |
29 | Richard Tokušev | 45 | živnostník, občiansky aktivista | Banská Bystrica | ||
30 | Peter Kulič | 34 | osobný strážca | Detva | ||
31 | Vojtech Papp | Mgr. | 63 | vedúci oddelenia | Lučenec | |
32 | Marek Ďurán | Ing. | 29 | obchodný manažér | Košice | |
33 | Martin Kotleba | Ing. | 37 | ekonóm | Banská Bystrica | |
34 | Jaroslav Kacian | 42 | živnostník | Sirk | ||
35 | František Drozd | 55 | SZČO | Čadca | ||
36 | Štefan Hudák | 36 | živnostník | Moldava nad Bodvou | ||
37 | Ján Pňaček | 49 | živnostník | Ivanka pri Nitre | ||
38 | Anton Čulen | Mgr. | 50 | učiteľ | Bratislava | |
39 | Miroslav Ramšak | 31 | skladník | Trebišov | ||
40 | Radovan Hrádek | Mgr. | 61 | advokát | Gabčíkovo | |
41 | Karol Polansky | 57 | turistický sprievodca | Pezinok | ||
42 | Martin Baltes | Ing. | 34 | SZČO | Trstené pri Hornáde | |
43 | Marián Lacena | 38 | obchodný manažér | Ludanice | ||
44 | Rastislav Rogel | Mgr. | 46 | manažér reštaurácií | Bratislava | |
45 | Milan Kršiak | Ing. | 56 | stavebný robotník | Pliešovce | |
46 | Anton Čekan | 55 | nezamestnaný | Košice | ||
47 | Eva Zelenayová | Ing. | 70 | novinárka | Bratislava | |
48 | Miroslav Šuňal | Mgr. | 43 | politológ, technický pracovník | Bratislava | |
49 | Peter Kašarik | 46 | mechanik | Cerová – Lieskové | ||
50 | Stanislav Lakata | 36 | technik | Košice | ||
51 | Juraj Oščenda | Mgr. | 29 | špeditér | Trebišov | |
52 | Dušan Cibula | 34 | vodič | Banský Studenec | ||
53 | Radoslav Luka | Ing. | 31 | vedúci dopravného úseku | Nitra | |
54 | Ludmila Rendeková | 53 | bezpečnostná pracovníčka | Žilina | ||
55 | Blažena Ištoková | 49 | konateľka spoločnosti | Kežmarok | ||
56 | Ján Onduš | 51 | živnostník | Prievidza | ||
57 | Pavol Drobný | Ing. | 49 | konateľ firmy | Vranov nad Topľou | |
58 | Martin Žáčik | 42 | revízny technik | Trenčín | ||
59 | Tibor Rúgó | Bc. | 54 | účtovník | Jesenské | |
60 | Stanislav Šurik | 30 | bezpečnostno-technický pracovník | Trenčín | ||
61 | Adriana Zavadinková | 42 | vedúca výroby | Tisovec | ||
62 | Marek Dubai | 30 | živnostník | Skalica | ||
63 | Boris Kábele | 50 | živnostník | Bratislava | ||
64 | Monika Pňačeková | 48 | živnostníčka | Ivanka pri Nitre | ||
65 | Marek Kotleba | 32 | odborný referent | Banská Bystrica | ||
66 | Ladislav Nagy | 43 | pracovník SBS | Piešťany | ||
67 | Martina Kmeťová | 27 | vedúca úseku kontroly | Zvolen | ||
68 | František Džuppa | Ing. | 60 | živnostník | Michalovce | |
69 | Štefan Jurík | 36 | odborný referent pre dopravu | Zlaté Moravce | ||
70 | Monika Sečkárová | Bc. | 38 | odborná referentka | Priechod | |
71 | Július Stanko | MVDr. | 50 | poľnohospodár | Čečehov | |
72 | Stanislav Kandera | 45 | odborný referent | Brezno | ||
73 | Juraj Brandajský | 21 | technik | Bojná | ||
74 | Blažena Pospíšilová | 22 | kuchára | Kežmarok | ||
75 | Andrea Brehová | 42 | SZČO | Prešov | ||
76 | Michaela Kružlicová | 22 | odborná referentka | Banská Štiavnica | ||
77 | Stanislav Susa | 24 | pracovník bezpečnostnej služby | Spišská Belá | ||
78 | Ján Gancarčík | 45 | vodič autobusu | Spišská Stará Ves | ||
79 | Erik Furák | 22 | pracovník v poľnohospodárstve | Kokava nad Rimavicou | ||
80 | Michal Györgyík | 37 | kontrolór | Veľký Krtíš | ||
81 | Kazimír Sabadoš | Ing. | 59 | prevádzkar | Bušince | |
82 | Zdenko Ľaudár | 37 | podnikateľ | Tisovec | ||
83 | Ivan Očenáš | 39 | podnikateľ | Spišská Stará Ves | ||
84 | Peter Kupka | Mgr. | 36 | advokát | Trnava | |
85 | Zuzana Garelová | 31 | živnostníčka | Bratislava | ||
86 | Marcel Urban | 33 | nezamestnaný | Lúka | ||
87 | Marián Mišún | Mgr. | 36 | živnostník | Púchov | |
88 | Marián Magát | 30 | stavbár | Dunajov | ||
89 | Michal Buchta | 27 | prípravár výroby | Ružomberok | ||
90 | Jozef Koňa | 33 | nezamestnaný | Slanec | ||
91 | Miroslav Potančok | 41 | konateľ spoločnosti | Banská Bystrica | ||
92 | Ivan Pavlisko | Mgr. | 69 | dôchodca | Ružomberok | |
93 | Peter Hamala | Ing. | 38 | poisťovací agent | Trnava | |
94 | Marek Hlavatý | 27 | živnostník | Harichovce | ||
95 | Roland Šturman | 39 | vodič | Muránska Dlhá Lúka | ||
96 | Rastislav Čech | Mgr. | 31 | lesník | Repište | |
97 | Ivan Bokor | 41 | živnostník | Pečeňady | ||
98 | Nina Uherčíková | Mgr. | 27 | odborná referentka | Banská Bystrica | |
99 | Jozef Mravec | Ing. | 62 | riaditeľ DSS | Detva | |
100 | Anton Holka | 40 | živnostník | Horná Ždaňa | ||
101 | Peter Klačan | 28 | účtovný manažér | Alekšince | ||
102 | Jarmila Berry Tociková | Mgr. | 53 | stredoškolská učiteľka | Košice | |
103 | Jozef Macurik | 22 | študent | Krokava | ||
104 | Viliam Brandis | Mgr. | 47 | učiteľ | Michalovce | |
105 | František Lipka | 30 | operátor výroby | Ľubotice | ||
106 | Renáta Hartling Oravcová | 49 | živnostníčka | Moravany nad Váhom | ||
107 | Ján Tóth | 29 | robotník | Trnovec nad Váhom | ||
108 | Matúš Svinčák | Mgr. | 31 | informatik | Martin | |
109 | Jana Pioková | 57 | živnostníčka | Vranov nad Topľou | ||
110 | Zuzana Kašiarová | Ing. | 27 | ekonómka | Banský Studenec | |
111 | Peter Demjan | 31 | manažér predaja | Humenné | ||
112 | Branislav Duša | 52 | kontrolór | Banská Bystrica | ||
113 | Monika Hrabovská | 23 | odborná referentka | Branč | ||
114 | Peter Tonko | 30 | informátor | Horná Mičiná | ||
115 | Vladimíra Šmidtová | 35 | koordinátorka – radkyňa | Turčok | ||
116 | Peter Meda | 32 | montážny pracovník | Námestovo | ||
117 | Gabriel Kočík | 52 | vodič | Liptovská Teplá | ||
118 | Monika Mardžejová | 46 | účtovníčka | Vranov nad Topľou | ||
119 | Jozef Michalko | Ing. | 49 | projektový inžinier | Liptovský Hrádok | |
120 | Emília Frolová | 56 | nezamestnaná | Kysucký Lieskovec | ||
121 | Ján Kuboš | Ing. | 31 | konateľ spoločnosti | Nižná | |
122 | Marek Šimko | 30 | vedúci prevádzky | Nové Mesto nad Váhom | ||
123 | Andrej Salnický | Ing. | 29 | konštruktér | Pohranice | |
124 | Jana Drobná | 34 | pokladníčka-predavačka | Piešťany | ||
125 | Roman Blanár | 52 | manažér reštaurácie | Bratislava | ||
126 | Dušan Rajtek | 50 | SZČO | Kysucký Lieskovec | ||
127 | Vladimír Šišovský | Ing. | 72 | dôchodca | Piešťany | |
128 | Martin Celleng | Bc. | 26 | prevádzkový manažér | Lesenice | |
129 | Jozefína Schlosárová | RNDr. | 62 | dôchodkyňa | Bratislava | |
130 | Miroslav Šimek | Ing. | 66 | dôchodca | Galanta | |
131 | Vladimír Kuteš | 41 | podnikateľ | Dolný Kubín | ||
132 | Martina Kováčiková | Mgr. | 28 | riaditeľka domova dôchodcov | Svätý Anton | |
133 | Vanda Čemanová | 52 | SZČO | Bacúrov | ||
134 | Stanislav Handzuš | Bc. | 36 | stavbár | Svit | |
135 | Michal Mikita | Bc. | 34 | projektový manažér | Prešov | |
136 | Jana Drengubiaková | 42 | vedúca predajne | Malý Čepčín | ||
137 | Karol Mužík | 41 | zámočník | Trnavá Hora | ||
138 | Roman Krivošík | 46 | podnikateľ | Trnava | ||
139 | Ján Balušík | Ing. | 40 | učiteľ | Prečín | |
140 | Alžbeta Dovcová | Mgr. | 29 | poisťovacia poradkyňa | Žiar nad Hronom | |
141 | Stanislav Korčinský | 34 | SZČO | Vranov nad Topľou | ||
142 | Tomáš Lofaj | 21 | informátor | Tvrdošín | ||
143 | Katarína Šintalová | 41 | podnikateľka | Bratislava | ||
144 | Vladimír Hečko | 38 | vodič | Trnava | ||
145 | Zuzana Letková | Ing. | 41 | podnikateľka | Dolný Kubín | |
146 | Peter Ďurica | Ing. | 52 | riaditeľ múzea | Divín | |
147 | Marek Belák | Ing. | 50 | manažér akadémie | Martin | |
148 | Jozef Mikuš | 76 | dôchodca | Častá | ||
149 | Ivan Katrinec | 47 | zástupca riaditeľa | Hostie |
Voľby 2016: Kandidátka strany Kotleba - ĽS NS
Pozrite si zoznam 149 kandidátov strany Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko v parlamentných voľbách 2016 (5. marca). Lídrom kandidátky je predseda BBSK Marian Kotleba.
© Autorské práva vyhradené