Bratislavu čakajú cez víkend viaceré dopravné obmedzenia

Polícia upozorňuje na viaceré dopravné obmedzenia v Bratislave počas víkendu. Týkajú sa Tunela Sitina či diaľnice R7. Policajti o tom informujú na sociálnej sieti.

16.09.2022 18:13
sitina, zápchy Foto:
Ilustračné snímka. Dopravná zápcha v smere na Lamač v Bratislave 27. júna 2022. Tunel Sitina bol v oboch smeroch neprejazdný. Obchádzka viedla cez Patrónku, vytvorili sa však rozsiahle kolóny s viac ako hodinovým zdržaním.
debata

Pre pravidelnú jesennú údržbu uzavrú Tunel Sitina. Obmedzenie potrvá od piatka od 22.00 h do soboty (17. 9.) do 10.00 h a taktiež od soboty od 22.00 h do nedele (18. 9.) do 10.00 h. „Doprava bude presmerovaná na súbežné cestné komunikácie Mlynská dolina a Lamačská cesta,“ doplnila polícia.

vlak Čítajte viac Z Bratislavy do Komárna bude premávať nový dopravca. Rozhodla kvalita toaliet a klíma vozňov

V noci zo soboty na nedeľu dôjde o 3.00 h k úplnej uzávere diaľnice R7. Obmedzenie potrvá asi polhodinu. Zvyšok noci bude premávka obojsmerne fungovať len v jednom jazdnom pruhu. Dôvodom je preprava nadrozmerného nákladu do prístavu v Bratislave. „Z tohto dôvodu bude vykonané aj čiastočné odstránenie stredových zvodidiel na približne 0,500 km diaľnice R7,“ priblížili policajti.

Pripomínajú tiež, že v súvislosti so športovým bežeckým podujatím bude v sobotu od rána čiastočne uzavretá Pribinova ulica. „Vjazd do nákupného centra bude umožnený,“ ubezpečila polícia.

debata chyba
Viac na túto tému: #Bratislava #polícia #dopravné obmedzenia
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy