Divočina v Prahe. Nemal rúško, polícia ho spacifikovala

, 25.09.2020 10:37

Muž na stanici metra Florenc v Prahe, hlavnom meste Českej republiky, nemal zakryté ústa a nos rúškom. Hliadka mestskej polície ho vyzvala na dodržiavanie nariadenia. Muž neposlúchol a hliadka to riešila nekompromisne.

VIDEO: Pozrite si, ako policajná hliadka nasadila putá mužovi, ktorý si nechcel nasadiť rúško v stanici metra.

Momentálne zažíva Praha druhú vlnu nárastu pozitívne testovaných na koronavírus a v celej Českej republike sa sprísňujú opatrenia na zabránenie šírenia vírusu. Polícia vyzvala občanov na dodržiavanie opatrení. Vyhnú sa tak nielen komplikáciám, ale zároveň ochránia seba aj ostatných.

Muža, ktorého si všimla hliadka bez zakrytého nosa a úst, vyzvala na nápravu. Ten však vôbec nereagoval a naviac začal agresívne gestikulovať. Počas ďalších piatich minút muž neuposlúchol žiadne zákonné výzvy strážnikov. Následne boli použité hmaty a chvaty a nasadené putá.

Keď sa hliadka presvedčila, že muž nie je ozbrojený, predviedla ho na stanicu Polície ČR a jeho priestupok bude prejednávať správny orgán.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Praha #polícia #koronavírus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku