Kandidátka strany SMER-SD | |||||
---|---|---|---|---|---|
Por. č. | Meno | Titul (pred menom) | Titul (za menom) | Zamestnanie | Trvalý pobyt |
1. | Robert Fico | doc. JUDr. | CSc. | predseda vlády SR | Bratislava |
2. | Robert Kaliňák | JUDr. | podpredseda vlády a minister | Bratislava | |
3. | Peter Pellegrini | Ing. | predseda NR SR | Banská Bystrica | |
4. | Peter Kažimír | Ing. | podpredseda vlády a minister | Bratislava | |
5. | Marek Maďarič | Mgr. | minister | Ivanka pri Dunaji | |
6. | Peter Žiga | Ing. | PhD. | minister | Košice |
7. | Miroslav Lajčák | JUDr. | podpredseda vlády a minister | Bratislava | |
8. | Richard Raši | MUDr. | PhD. MPH | poslanec NR SR, primátor | Košice |
9. | Ján Počiatek | Ing. | minister | Bratislava | |
10. | Ján Richter | JUDr. | minister | Nitra | |
11. | Juraj Blanár | Ing. | poslanec NR SR, predseda ŽSK | Žilina | |
12. | Martin Glváč | JUDr. | minister | Bratislava | |
13. | Jaroslav Baška | Ing. | poslanec NR SR | Dohňany | |
14. | Jana Laššáková | JUDr. | podpredsedníčka NR SR | Vlkanová | |
15. | Ľubomír Vážny | Ing. | podpredseda vlády SR | Banská Bystrica | |
16. | Ľubomír Jahnátek | prof. Ing. | CSc. | minister | Nitrianske Hrnčiarovce |
17. | Peter Chudík | MUDr. | predseda Prešovského samosprávneho kraja | Záborské | |
18. | Tibor Glenda | Ing. | poslanec NR SR | Alekšince | |
19. | Stanislav Kubánek | Ing. | poslanec NR SR | Prešov | |
20. | Vladimír Faič | RSDr. | poslanec NR SR | Prašice | |
21. | Dušan Čaplovič | doc. PhDr. | DrSc. | poslanec NR SR | Bratislava |
22. | Ján Podmanický | JUDr. PhDr. | PhD. | poslanec NR SR, starosta | Stará Bystrica |
23. | Viktor Stromček | Ing. | štátny tajomník | Bratislava | |
24. | Róbert Madej | JUDr. | PhD. | poslanec NR SR | Bratislava |
25. | Erik Tomáš | Mgr. | riaditeľ | Bratislava | |
26. | Miroslav Číž | JUDr. | podpredseda NR SR | Štiavnické Bane | |
27. | Igor Federič | Ing. | vedúci úradu vlády | Bratislava | |
28. | Igor Choma | Ing. | poslanec NR SR, primátor | Žilina | |
29. | Denisa Saková | Ing. | PhD. | vedúca služobného úradu | Bratislava |
30. | Dušan Galis | Mgr. | poslanec NR SR | Bratislava | |
31. | Marián Saloň | Ing. | štátny tajomník | Stará Ľubovňa | |
32. | Pavol Pavlis | Ing. | poslanec NR SR | Pezinok | |
33. | Ladislav Kamenický | Ing. | poslanec NR SR | Bratislava | |
34. | Dušan Muňko | Ing. | poslanec NR SR | Bratislava | |
35. | Maroš Kondrót | Ing. | poslanec NR SR | Bratislava | |
36. | Dušan Jarjabek | doc. Mgr. Art. | poslanec NR SR | Bratislava | |
37. | Jozef Valocký | MUDr. | poslanec NR SR | Galanta | |
38. | Ľuboš Blaha | PhDr. | PhD. | poslanec NR SR | Bratislava |
39. | Ľubomír Petrák | Ing. | CSc. | poslanec NR SR, starosta | Hurbanova Ves |
40. | Róbert Puci | Ing. | poslanec NR SR | Trebišov | |
41. | Ľubomír Želiezka | poslanec NR SR | Bánovce nad Bebravou | ||
42. | Vladimír Matejička | Mgr. | poslanec NR SR | Komárno | |
43. | Ján Senko | PhDr. | poslanec NR SR | Očová | |
44. | Jana Vaľová | PhDr. | poslankyňa NR SR, primátorka | Humenné | |
45. | Dušan Bublavý | Mgr. | poslanec NR SR | Častkovce | |
46. | Monika Jankovská | JUDr. | štátna tajomníčka | Trenčín | |
47. | Vojtech Ferencz | Ing. | štátny tajomník | Bohdanovce | |
48. | Branislav Ondruš | Mgr. | štátny tajomník | Bratislava | |
49. | Jozef Burian | Ing. | štátny tajomník | Košice | |
50. | Jozef Buček | Mgr. | štátny tajomník | Košice | |
51. | Emil Ďurovčík | Ing. | podpredseda Košického samosprávneho kraja | Sliepkovce | |
52. | Pavol Goga | PaedDr. | poslanec NR SR | Topoľčany | |
53. | Ján Kvorka | manažér | Blatnica | ||
54. | Mária Janíková | PhDr. | poslankyňa NR SR | Partizánske | |
55. | Peter Šuca | PaedDr. | poslanec NR SR | Nová Lesná | |
56. | Boris Susko | JUDr. | PhD. | poslanec NR SR | Ivanka pri Dunaji |
57. | Rastislav Chovanec | Ing. | PhD. | štátny tajomník | Bratislava |
58. | Michal Bagačka | Mgr. | poslanec NR SR, primátor | Hnúšťa | |
59. | Augustín Hambálek | Ing. | poslanec NR SR | Trnava | |
60. | Peter Náhlik | PhDr. | poslanec NR SR | Trnava | |
61. | Oľga Nachtmannová | Mgr. | PhD. | poslankyňa NR SR | Bratislava |
62. | Marián Kéry | Mgr. | poslanec NR SR | Červený Hrádok | |
63. | Mikuláš Krajkovič | Mgr. | poslanec NR SR | Vápeník | |
64. | Milan Panáček | Ing. | poslanec NR SR | Dohňany | |
65. | Vladimír Baláž | MUDr. | PhD. | poslanec NR SR | Banská Bystrica |
66. | Jozef Ježík | MUDr. | poslanec NR SR | Zvolen | |
67. | Martin Nemky | Ing. | MBA | zástupca primátora | Nitra |
68. | Milan Mojš | Ing. | poslanec NR SR | Likavka | |
69. | Ladislav Andreánsky | MUDr. | poslanec NR SR | Liptovský Hrádok | |
70. | Darina Gabániová | MUDr. | PhD. | poslankyňa NR SR | Čataj |
71. | Ľuboš Martinák | Ing. | poslanec NR SR | Medzilaborce | |
72. | Viliam Jasaň | RSDr. | poslanec NR SR | Bratislava | |
73. | Ivan Varga | Ing. | poslanec NR SR | Hlohovec | |
74. | Marek Mitterpák | Ing. | vedúci odboru Košického samosprávneho kraja | Košice | |
75. | Peter Fitz | Mgr. | poslanec NR SR | Šenkvice | |
76. | Štefan Gašparovič | poslanec NR SR | Slovenský Grob | ||
77. | Marián Záhumenský | Ing. | poslanec NR SR | Dvory nad Žitavou | |
78. | Jaroslav Demian | Ing. | poslanec NR SR | Brezno | |
79. | Bibiána Riapošová | Mgr. | poslankyňa NR SR | Bratislava | |
80. | Lea Grečková | Mgr. | poslankyňa NR SR | Spišská Nová Ves | |
81. | Juraj Gedra | Mgr. | právnik | Kežmarok | |
82. | Andrej Kolesík | Mgr. | poslanec NR SR | Bratislava | |
83. | Peter Kalivoda | Mgr. | ekonomický riaditeľ | Plavecký Štvrtok | |
84. | Emília Müllerová | MUDr. | poslankyňa NR SR | Kremnica | |
85. | Milan Géci | Mgr. | poslanec NR SR | Košice | |
86. | Viera Kučerová | JUDr. | poslankyňa NR SR | Holíč | |
87. | Eva Hufková | PhDr. | poslankyňa NR SR | Horná Štubňa | |
88. | Peter Marušinec | Ing. | primátor | Nová Dubnica | |
89. | Magda Košútová | Ing. | poslankyňa NR SR | Trenčín | |
90. | Viliam Holeva | Ing. | poslanec NR SR | Bardejov | |
91. | Tibor Lebocký | Ing. | poslanec NR SR | Budča | |
92. | Milan Halúz | Mgr. | poslanec NR SR | Levice | |
93. | Vladislav Petráš | Ing. | poslanec NR SR | Turá Lúka | |
94. | Slavomír Drozd | Ing. | dizajnér | Bratislava | |
95. | Rastislav Čepák | Bc. | poslanec NR SR, starosta | Košecké Podhradie | |
96. | Marián Kovačócy | Ing. | poslanec NR SR | Trnava | |
97. | František Petro | Ing. | poslanec NR SR | Ploské | |
98. | Otto Brixi | JUDr. Ing. | poslanec NR SR | Košice | |
99. | Miroslav Čellár | Mgr. | poradca podpredsedu NR SR | Banská Bystrica | |
100. | Antonín Cicoň | Ing. | lesný inžinier | Smolník | |
101. | Ján Babič | Ing. | poslanec NR SR | Rožňava | |
102. | Michal Lukša | Mgr. | poslanec NR SR | Snina | |
103. | Jozef Andrejčák | Mgr. | starosta | Košice | |
104. | Viera Šedivcová | Mgr. | poslankyňa NR SR | Žarnovica | |
105. | Štefan Hreha | Ing. | poslanec NR SR | Vranov nad Topľou | |
106. | Ján Zvonár | prof. MUDr. | CSc. | lekár | Bratislava |
107. | Viera Mazúrová | Ing. | poslankyňa NR SR | Oravská Lesná | |
108. | Peter Gaži | Ing. | poslanec NR SR | Spišská Belá | |
109. | Svetlana Pavlovičová | Ing. | poslankyňa NR SR | Prešov | |
110. | Radko Gavliak | Ing. | riaditeľ | Prievidza | |
111. | Vladimír Macášek | Ing. | prednosta okresného úradu | Kysucké Nové Mesto | |
112. | Peter Obrimčák | MUDr. | lekár | Stropkov | |
113. | Ján Račák | Mgr. | riaditeľ | Brezno | |
114. | Tomáš Alscher | Ing. | ekonomický námestník | Bratislava | |
115. | František Mrázik | Ing. | živnostník | Žihárec | |
116. | Igor Nicák | RNDr. | prednosta okresného úradu | Piešťany | |
117. | Iveta Hanulíková | Ing. | ekonómka | Bratislava | |
118. | Ján Hrubý | Mgr. | zástupca generálneho riaditeľa | Trnava | |
119. | Juraj Gerlici | Mgr. | riaditeľ Úradu TSK | Trenčín | |
120. | Ľubomír Bláha | PaedDr. | prednosta okresného úradu | Dolný Kubín | |
121. | Vladimír Jánošík | Ing. | primátor | Lipany | |
122. | Branislav Hámorník | Ing. | prednosta okresného úradu | Lučenec | |
123. | Helena Bohátová | Ing. | PhD. | prednostka okresného úradu | Nové Zámky |
124. | Tomáš Kučera | asistent poslanca NR SR | Trnava | ||
125. | Katarína Jankacká | Ing. | PhD. | riaditeľka ÚPSVaR | Považská Bystrica |
126. | Marián Múdry | podnikateľ | Bytča | ||
127. | Peter Sokol | Ing. | prednosta okresného úradu | Stará Ľubovňa | |
128. | Andrea Žiaková | Ing. | prednostka okresného úradu | Žiar nad Hronom | |
129. | Martin Lidaj | Ing. | zástupca primátora | Senica-Sotina | |
130. | Ľubomír Haško | živnostník | Veľký Krtíš | ||
131. | Kvetoslava Hejbalová | PhDr. | viceprimátorka | Nové Mesto nad Váhom | |
132. | Dušan Petrík | Ing. | manažér – energetik | Žilina | |
133. | Ľubomír Komara | Bc. | verejná služba | Levoča | |
134. | Július Laššan | Ing. | starosta | Mokrá Lúka | |
135. | Zita Koprdová | Mgr. | prednostka okresného úradu | Hosťovce | |
136. | Milan Berec | Ing. | starosta | Trenčianska Teplá | |
137. | Matúš Šutaj – Eštok | Mgr. | riaditeľ | Budkovce | |
138. | Ladislav Bódi | Ing. | zástupca primátora | Detva | |
139. | Marián Siekela | RNDr. | riaditeľ | Krupina | |
140. | Marek Illéš | Ing. | prednosta okresného úradu | Nitra | |
141. | Jozef Žilík | Ing. | riaditeľ – manažér | Poltár | |
142. | Silvia Púčiková | Ing. | učiteľka | Trstená | |
143. | Martina Gašparová | Mgr. | asistentka poslanca NR SR | Levice | |
144. | Janka Krahulíková | Mgr. | riaditeľka ÚPSVaR | Topoľčany | |
145. | Marta Gubrická | PaedDr. | prednostka okresného úradu | Trnava | |
146. | Jana Malinková | Ing. | poradkyňa predsedu NR SR | Topoľčany | |
147. | Alexander Daško | Mgr. | riaditeľ | Banská Bystrica | |
148. | Ján Elzer | starosta | Kamenica nad Hronom | ||
149. | Júlia Gálová | Mgr. | prednostka okresného úradu | Galanta | |
150. | Martin Lukačovič | JUDr. | právnik | Prievidza |
Voľby 2016: Kandidátka strany SMER-SD
Pozrite si zoznam 150 kandidátov strany SMER-SD v parlamentných voľbách 2016 (5. marca). Lídrom kandidátky je predseda strany Robert Fico.
© Autorské práva vyhradené