Pri Nitre sa zrazilo 36 áut + FOTO

13.02.2008 10:40, aktualizované: 11:04
Reťazová havária pri Komjaticiach.
Autor: ,

Niekoľko dopravných nehôd za sebou sa stalo ráno po siedmej hodine na ceste medzi Nitrou a Komjaticami. Ich príčinou mohla byť hustá hmla a poľadovica na ceste. Podľa predbežných informácií je pri Komjaticiach asi 5 rôznych dopravných nehôd, pri ktorých sa zrazilo približne 36 áut. Cesta je neprejazdná, dopravu organizujú policajti. Zrážka si podľa televízie TA3 nevyžiadala vážnejšie zranenia.

„Momentálne tam je cesta neprejazdná a odstraňujú sa následky nehody. Polícia odkláňa dopravu iným smerom. K nehode prispelo aj nepriaznivé počasie, keď bola hustá hmla a poľadovica,“ povedal ČTK pracovník Stella Centra, ktoré mapuje dopravnú situáciu na cestách.

Fotogaléria z reťazovej havárie pri Komjaticiach

Jeden z hasičov z Nových Zámkov TA3 povedal, že pri Komjaticiach havarovalo asi 36 osobných vozidiel a dva autobusy. Polícia v súčasnosti nehodu dokumentuje a informácie podľa policajnej hovorkyne Renáty Čuhákovej poskytne krátko popoludní.

V hustej hmle v utorok pri Šali narazil autobus s deťmi do stojacieho nákladného auta. Pri nehode sa ťažko zranil 68-ročný vodič autobusu, 17 detí utrpelo ľahšie zranenia.

Autor: Pravda, Pavol Ivan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku