Starosta želá Ružinovu Veselé Vianoce. Za peniaze Ružinova

14.12.2008 11:48
Ružinov
Starosta Ružinova takto praje obyvateľom bratislavskej časti veselé Vianove. Autor:

Reklamný plagát a na ňom tvár starostu Ružinova Slavomíra Drozda zo Smeru. Obyvateľom bratislavskej mestskej časti praje pekné sviatky a reklamu si robí za verejné peniaze. Celá vec stála takmer 140-tisíc korún.

„Bilbordov s vianočným pozdravom Ružinovčanom a s tematikou prechodu slovenskej koruny na euro je umiestnených v Ružinove 25 kusov,“ uviedol hovorca Ružinova Maroš Smolec. Cena jedného bilbordu bola podľa Smolca 5 550 korún. Plagáty dodala súkromná spoločnosť Agentúra -mrs-, starosta ich zaplatil z rozpočtu Ružinova. „Pripomíname, že ide o pozdrav starostu Ružinova, ako aj poslancov miestneho zastupiteľstva,“ zdôraznil Smolec.

Občianska aktivistka Ľubica Trubíniová, ktorá býva v Ružinove, si myslí, že peniaze sa dali využiť aj lepšie. „Toto je klasický politický ťah. Je to nadbiehanie voličom s tým, že je polčas volebného obdobia a už ide o získavanie sympatií a hlasov,“ myslí si. Podľa Trubíniovej by bolo lepšie, keby starosta zorganizoval verejné zhromaždenie, kde by dal odpočet toho, čo za dva roky urobil.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku