Pravda.sk uvoľňuje debaty zo siete Piano

01.02.2012 10:00

Spravodajský portál Pravda.sk sa rozhodol svoje debaty vyňať zo siete prémiového internetového obsahu Piano a od 1. februára sú vám opäť k dispozícii v neobmedzenom rozsahu zadarmo.

Znamená to, že odteraz môže zaregistrovaný diskutujúci pod všetky články na webe Pravdy vrátane spravodajských pridávať aj viac ako tri príspevky denne. Dostávate opäť možnosť bez obmedzenia vyjadrovať svoje názory aj pod články, ktoré sa týkajú blížiacich sa predčasných parlamentných volieb či aktuálnych káuz typu Gorila.

Pre prípadných nových diskutujúcich naďalej platí nutnosť jednorazovej autorizácie pomocou SMS správy v cene štandardnej SMS podľa cenníka vášho operátora. Pravda.sk má tiež vyhradené právo vymazávať príspevky, ktoré sú v rozpore s pravidlami debaty.

V systéme Piano naďalej zostáva sekcia Názory a vybrané články z prílohy Užitočná Pravda, ktorú denník svojim čitateľom prináša v každom svojom vydaní.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku