Urbáni to s návratom myslí vážne, zaregistroval ochrannú známku strany SMS

21.07.2012 12:29
Urbáni
Milan Urbáni Autor:

Bývalý poslanec NR SR Milan Urbáni to s návratom do veľkej politiky začína myslieť vážne. Dal si zaregistrovať ochrannú známku Strany moderného Slovenska, ako aj skratku SMS.

Ako povedal Urbáni, pre tento krok sa rozhodol, pretože mal obavy, že by mu značku mohol niekto prebral. „Sú strany, ktoré majú podobné názvy. Ak by nám skratku niekto prebral hlavná myšlienka voliť SMS cez SMS a referendum cez SMS, by stratili zmysel. Preto registrácia tejto známky,“ vyhlásil. Registrácia však svedčí podľa neho aj o tom, že to s politikou myslia v jeho strane vážne a chcú hrať v budúcnosti serióznu úlohu na politickej scéne Slovenska.

Strana SMS ako jeden zo svojich cieľov má elektronické voľby a referendum cez SMS. " Voľte SMS cez SMS. Chceme, aby sa cez SMS mohli občania vyjadriť ku všetkým vážnejším otázkam. Pokiaľ na Slovensku nebude občianska spoločnosť, nebude pokoj a rozhodovať budú stále len samotní politici bez občanov," zdôraznil.

Urbáni bol poslancom parlamentu do roku 2010. Vtedy sa pokúšal neúspešne dostať do NR SR so stranou AZEN. Po neúspechu založil SMS. V tohtoročných voľbách s SMS nekandidoval.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
21,99
Ružový flower pot ružové ruže a biele alstromérie

Ružový flower pot ružové ruže a biele alstromérie

34,99
Kytica červený  flower box červené a biele kvety

Kytica červený flower box červené a biele kvety

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk