Zomrel bývalý novinár a politik Robo Beňo

Moderátor a bývalý politik Robo Beňo v sobotu náhle zomrel vo veku 54 rokov. Niekoľko rokov v televízií Markíza moderoval reláciu Sedem s.r.o. a Sito. Po odchode z televízie sa pokúšal presadiť v politike.

Robo Beňo,
Bývalý televízny moderátor a politik Robo Beňo na archívnej snímke.
Autor: ,

Informáciu zverejnil spravodajský portál teraz.sk. O príčine smrti sa špekuluje. Hovorí sa o infarkte alebo mozgovej príhode. Úmrtie potvrdila jeho partnerka. Záchranári ho, aj napriek veľkej snahe, nedokázali oživiť. Beňa čakala operácia srdca.

Ako politik bol členom strany Priama Demokracia  a taktiež kandidoval za primátora Modry. Z predchádzajúcich vzťahov mal jedného syna a dcéru. 

Emmanuel Macron

Euro prudko posilňuje, silu mu dávajú Macronove výsledky

23.04.2017 23:00

Euro v úvode obchodovania v Ázii posilnilo voči doláru o dve percentá a vyšplhalo sa na 1,09395 USD, najviac za päť a pol mesiaca.

pacient, pacienti, lekár, cakaren

Drucker avizuje lekárom za nedovolené poplatky 10-tisícové pokuty

23.04.2017 20:00

Ambulantní lekári sa už dozvedeli, aké pokuty ich čakajú, ak budú od pacienta pýtať nedovolené poplatky.

policia, hrad

Summit obmedzí dopravu v hlavnom meste

23.04.2017 19:31

Mesto plné zahraničných delegácií, obmedzenia pre peších aj dopravu, v uliciach plno policajtov. Bratislava od nedele hostí šéfov parlamentov členských krajín Európskej únie.

specializovany trestny sud, Pitovci, ZVJS, Juraj Ondrejčák,

V prípade 'piťovcov' zasadne v stredu najvyšší súd

23.04.2017 19:27

Najvyšší súd SR má na stredu vytýčené ďalšie verejné zasadnutie, kde má rozhodnúť o odvolaní údajného šéfa zločineckej skupiny Ľuboša F. a bývalého policajta Milana K.