Sladké pokušenie. Prvá kniha varecha.sk

23.11.2017 16:29
krst, kniha, sladke pokusenie
Redakčný tím Sladkého pokušenia. Zľava: Andrea Červenková, Tomáš Abaffy, Jana Stárková a Ľubica Šulejová. Autor: ,

Prvá kniha receptov vydavateľstva PEREX, vydavateľa denníka Pravda, je na trhu. Novinka obsahuje vyše 100 receptov od používateľov webu varecha.sk - najväčšieho kulinárskeho portálu na Slovensku.

Sladké pokušenie plné skvelých dezertov je jedinečná publikácia, unikátna zbierka receptov, ktorá na slovenskom trhu nemá obdobu. Jej autorkami a autormi totiž nie sú nijaké celebrity ani známi šéfkuchári. Recepty do knižnej novinky sú vybrané z ponuky používateľov populárneho webového portálu varecha.sk. Za každým receptom v publikácii teda stojí reálny človek, ktorý dezert naozaj pripravil a odfotografoval. Vybrať z množstva receptov na varecha.sk nebolo ľahké, veď databáza dnes obsahuje už vyše 50-tisíc receptov.

„Chceli sme, aby v knihe boli najmä tradičné recepty, hoci každý z nich prekvapí nejakou nuansou autora. Zároveň sme však chceli ponúknuť aj recepty, ktoré nie sú celkom obvyklé," hovorí redaktorka varecha.sk Andrea Červenková.

"Pri každom recepte nájdu čitatelia aj webovú adresu, na ktorej je aj so sprievodnou diskusiou zverejnený na internetovej stránke varecha.sk. Tam sa môžu záujemkyne a záujemcovia autora receptu na čokoľvek opýtať,“ dopĺňa jej kolegyňa Jana Stárková.

Recepty v knižke sú rozdelené do štyroch kategórií: Drobné pečivo, Koláče, Zákusky a Nepečené dezerty. Kniha má 194 strán. Objednajte si teraz knihu s 20% zľavou za 7,92 €.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#kniha #Varecha.sk #Sladké pokušenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku