Dozorkyňa z leopoldovskej väznice v práci užila drogu

30.01.2018 19:22

Väzenská dozorkyňa z leopoldovskej väznice prišla o prácu kurióznym spôsobom. Po tom, ako jej odobrali vzorky krvi a moču, zistili, že užila drogu.

K užitiu malo prísť počas pracovnej doby a dozorkyňa údajne drogovala s jedným z väzňov. Informáciu priniesla televízia Markíza, ktorá napísala, že dvadsaťosemročná práporčíčka pracovala vo väznici desať rokov a podľa informácií televízie Markíza „je dcérou bývalého riaditeľa Ústavu na výkon trestu v inom meste.“

Podľa televízie nie je vo väznici v Leopoldove výnimkou ani užívanie alkoholu. Na začiatku roka bol v práci opitý muž, ktorý tam pracuje ako šofér, server televízie Markíza tiež napísal, že „do nosa si pred Vianocami dali aj šiesti odsúdení. Alkohol si vyrobili z jabĺk. Tie si kúpili v ústavnej predajni. Rozdrvili ich na kúsky pridali chlieb vodu a cukor a nechali kvasiť v plastových fľašiach. Niekoľko týždňov ich ukrývali v miestnosti na čistiace prostriedky.“

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#väznica #drogy #Leopoldov
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku