Pre výmenu mostných záverov čiastočne uzavriú D1 pri Svite a Prešove

16.09.2018 16:27

Dopravné obmedzenia na diaľnici D1 pri Svite a Prešove si od pondelka (17.9.) vyžiada výmena mostných záverov. Národná diaľničná spoločnosť (NDS) tak čiastočne uzavrie diaľnicu v úsekoch mosta D1-268 medzi križovatkami Mengusovce a PopradZápad, a pravého mosta D1-350 medzi križovatkami Prešov-Juh a Lemešany. Obmedzenie sa týka obdobia od pondelka 9.00 h do 31. októbra, informovala NDS.

Oba mosty sú nad poľnými cestami. Prvý sa nachádza na D1 pri Svite v kilometri 317,590. „Stavebné práce budú realizované v dvoch etapách súčasne v ľavom a v pravom jazdnom páse. Doprava bude vedená v I. etape v ľavom jazdnom pruhu a v II. etape v pripájacom a pravom jazdnom pruhu,“ uviedla NDS.

Druhý most pri Prešove je na diaľnici v kilometri 408,940 v smere na Košice. Stavebné práce budú prebiehať v dvoch etapách v pravom jazdnom páse. Doprava bude vedená v I. etape v ľavom jazdnom pruhu a v II. etape v pravom jazdnom pruhu.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#dopravné obmedzenia #diaľnica D1 #Národná diaľničná spoločnosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku