Luxusný pozemok, trávnik, bazén, drogy. NAKA zasahovala v Bratislave

25.06.2019 10:56

Národná kriminálna agentúra odkryla drogový brloh v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice. Pozrite si autentické video zo zásahu.

VIDEO: Pozrite si policajné video zo zásahu NAKA. Domček na peknom pozemku s trávnikom a bazénom bol v skutočnosti drogovým brlohom.

Na základe vykonanej operatívno-pátracej činnosti a vykonaného vyšetrovania policajti Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) vykonali policajnú akciu „ROKOK“ zameranú na drogovú trestnú činnosť v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice, informovala Polícia SR.

Bolo zadržaných celkom 10 osôb, vykonaných bolo 5 domových prehliadok a 5 prehliadok iných priestorov alebo pozemkov (vozidiel), v rámci ktorých boli zaistené veci, ktoré budú podrobené znaleckému skúmaniu.

Následne obvinili 6 osôb z drogovej trestnej činnosti a na 5 obvinených bol podaný podnet na podanie návrhu na vzatie obvinených do vyšetrovacej väzby. Všetci 5 boli dňa 24.6.2019 roz­hodnutím sudcu pre prípravné konanie vzatí do vyšetrovacej väzby.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Bratislava #polícia #drogy #NAKA #Podunajské Biskupice
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku