Na druhom mieste sa umiestnila koalícia strán Progresívne Slovensko/Spolu-občianska demokracia (PS/Spolu), ktorú by volilo 11 percent opýtaných. Tretia by skončila strana Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko so ziskom 10,2 percenta.
Na ďalších miestach zaručujúcich vstup do parlamentu sa umiestnila politická strana exprezidenta Andreja Kisku Za ľudí (9,1 percenta), hnutie Sme rodina (7,2 percenta), Slovenská národná strana (6,9 percenta), Kresťanskodemokratické hnutie (6,5 percenta), hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (6 percent) a Sloboda a Solidarita (5,2 percenta).
Do parlamentu by sa nedostala ani jedna politická strana reprezentujúca maďarskú menšinu. Vládnu stranu Most-Híd by volilo 3,8 percenta respondentov a Stranu maďarskej komunity 3,2 percenta opýtaných. Politickej strane bývalého ministra zdravotníctva a vnútra Tomáša Druckera Dobrá voľba by svoj hlas odovzdalo 2,4 percenta voličov. Ohlasovaná politická strana Vlasť bývalého predsedu Najvyššieho súdu SR Štefana Harabina by zasa vo voľbách získala 1,8 percenta hlasov.