Rezort diplomacie: V nedeľu bude vypravený ďalší let z Londýna do Bratislavy

V nedeľu bude vypravený ďalší repatriačný let z Londýna do Bratislavy. Informuje o tom Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVaEZ) SR na svojej webovej stránke.

03.04.2020 14:24
debata (5)

Lietadlo odletí z londýnskeho letiska Stansted na bratislavské letisko Milana Rastislava Štefánika o 18.00 h. Rezort diplomacie tiež informoval, že v nedeľu je zároveň pripravený aj let z Bratislavy do Londýna s odletom o 14.45 h.

MZVaEZ SR upozorňuje, že každý cestujúci musí mať na letisku a v lietadle rúško, alebo si chrániť ústa a nos iným obdobným spôsobom. Podmienkou vstupu na palubu lietadla je tiež mať platný cestovný doklad a spĺňať náležitosti Ministerstva vnútra (MV) SR pre vstup do SR – byť občanom SR alebo osobou s udeleným pobytom na území SR.

Rezort diplomacie tiež pripomína, že cestujúci musia súhlasiť s tým, že po prílete budú umiestnení do zriadenej karantény v zariadeniach MV SR po dobu vykonania testov. „V prípade, že vám nebude potvrdená choroba COVID-19, budete prepustený do domácej karantény,“ uviedlo MZVaEZ SR.

5 debata chyba
Viac na túto tému: #let #repatriácia