Policajti vykopali pozostatky jedného z najhľadanejších zločincov Slovenska

Národná kriminálna agentúra (NAKA) začala trestné stíhanie vo veci vraždy jedného z najhľadanejších zločincov Slovenska Pavla Egreckého. V priebehu vyšetrovania boli nájdené jeho pozostatky v okolí Dunajskej Stredy. Uvádza to polícia na sociálnej sieti. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie sa bližšie k veci vyjadrovať nebude.

09.05.2020 17:41 , aktualizované: 10.05.2020 18:36
egrecký mafia polícia Foto:
Pavla Egreckého hľadal Interpol už od roku 2002. Archívna snímka z facebooku Polície SR.
debata (52)

Egrecký sa v 90. rokoch minulého storočia pohyboval v prostredí martinského podsvetia. Údajne sa živil vyberaním výpalného od miestnych podnikateľov. V roku 2002 ho zadržali a obvinili z vydierania. Z polície však ušiel cez okno toalety.

Už viac ako tri roky objasňujú elitní policajti NAKA sériové vyvražďovanie ľudí na južnom Slovensku. V okolí Dunajskej Stredy našli policajti v minulom roku 12 tiel. „Stále sa kope, stále sa hľadajú ďalšie telá, je to dlhodobá práca,“ povedal pre topky.sk prokurátor Bohdan Čeľovský.

Dunajskostredské podsvetie okolo bossa Ľudovíta Sátora má podľa svedkov na svedomí viac ako sto ľudských životov. Ide o organizovanú zločineckú skupinu s najväčšou brutalitou, ktorá na území Slovenska pôsobila.

52 debata chyba
Viac na túto tému: #mafia #NAKA #sátorovci