Kam pozvala Čaputová na kávičku rakúskeho prezidenta?

, 23.06.2020 19:28, aktualizované: 24.06.2020 07:58

Dlhé mesiace bez pracovných či oficiálnych návštev a rokovaní so zahraničnými partnermi. Pandémia koronavírusu zamkla vo vlastných krajinách aj prezidentov a štátnikov. Dvere sme odomkli už do Česka či Maďarska a na rade je Rakúsko. Na priateľskú návštevu Slovenska mal prísť rakúsky prezident Alexander Van der Bellen. Hostiteľka, prezidentka Zuzana Čaputová zvolila na spoločné stretnutie netradičné miesto, a to hotel Šimák Zámok v Pezinku. V stredu však svoj program zrušila, musí zostať v domácej karanténe, keďže jeden zo zamestnancov prezidentskej kancelárie prišiel do styku s osobou s koronavírusom. Pozrite si aspoň video TV Pravda ako hotel vyzeral v predvečer pôvodne plánovaného príchodu vzácnych hostí.

VIDEO: Bude Zuzana Čaputová s rakúskym prezidentom v Pezinku obedovať alebo je to len pozvanie na kávu? Čo všetko si rakúsky hosť pozrie v Pezinku? Pozvala Čaputová hosťa na zámok aj vďaka nádhernému parku?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Zuzana Čaputová #rakúsky prezident #Alexander Van der Bellen
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku