Kollár: Vlastnil som všetky lyžiarske strediská v Tatrách

, 06.07.2020 10:10, aktualizované: 15:19

Podľa Kollára strana Spolu iba odvracia pozornosť od dôležitých tém, ktoré teraz trápia slovenskú spoločnosť. „Bol som na daňovom úrade a vybral som si úplne čerstvý doklad o tom, že firma BSSC, ktorú napádajú, nie je daňovému úradu ani štátu dlžná ani na daniach, poplatkoch či čomkoľvek inom ani korunu. Toto je prvé klamstvo, ktoré povedali, vyvrátené,“ zdôraznil Kollár na videu zverejnenom na sociálnej sieti.

Druhým klamstvom prestaviteľov strany Spolu je podľa Kollára tvrdenie, že je naďalej konateľom tejto spoločnosti. „Od roku 2006 som sa ako ústavný činiteľ vzdal konateľstva. Mám o tom aj doklad od notára,“ uviedol. Tretím tvrdením, ktoré Kollár vyvracia, je, že spoločnosť bola v čase predaja polovice podielu takmer bezcenná a vlastnila len jeden bager.

„Hodnota tejto spoločnosti bola v tom, že vlastnila jednu omnoho väčšiu firmu Prvá tatranská. Tá vlastnila všetky lyžiarske strediská v Tatrách – Štrbské pleso, Skalnaté pleso, Bachledovu dolinu, Ždiar, Tatranská Lomnica – Jamy, Smokovce, Jakubkovu lúku. Toto všetko vlastnila, takže je nemiestne hovoriť o jednom bagri,“ dodal Kollár.

VIDEO: Matovič o Kollárovi, jeho odvolávaní, jeho firme na Cypre, aj o SaS a Za ľudí.

VIDEO: Strana Spolu o Kollárovi – takto podľa nich perie peniaze.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Spolu - občianska demokracia #Boris Kollár
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku