Budú kiskovci spolupracovať s Pellegrinim?

, 30.07.2020 06:30
Michal Luciak
Michal Luciak Autor: ,

Slovensko spoznalo meno prvého koaličného politika, ktorý nahlas hovorí, že by si v budúcnosti teoreticky vedel predstaviť spoluprácu so vznikajúcou stranou Hlas. Michal Luciak, podpredseda Za ľudí a štátny tajomník ministerstva spravodlivosti, to povedal v rozhovore pre Pravdu.

VIDEO: Michal Luciak o politike, novom šéfovi strany Za ľudí aj o možnej spolupráci so stranou Hlas.

„Chcel by som najprv zdôrazniť, že to nie je odpoveď strany Za ľudí, ale v tejto chvíli moja osobná odpoveď, pretože diskusiu o tejto téme sme neviedli ani na predsedníctve, ani medzi podpredsedami, ani v členskej základni. Za seba hovorím, že za určitých okolností a za určitých podmienok si takúto politickú spoluprácu viem predstaviť,“ povedal Luciak. Vo videu sa dozviete, aké podmienky má na mysli.

A podporí na čelo Za ľudí po odchode Andreja Kisku z politiky Veroniku Remišovú alebo Miroslava Kollára? Čo si myslí o diplomovkách Igora Matoviča a Borisa Kollára? Mieni, že súčasná vláda sa udrží celé štyri roky?

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Za ľudí #Hlas
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku