Čerstvé pečivo k raňajkám aj počas sviatkov? Žiaden problém

Advent bol v minulosti časom pokoja, oddychu, rozjímania... Dnes však práve v tomto období náš život naberá na obrátkach. Náhlime sa za nákupmi darčekov, chceme stihnúť napiecť vianočné pečivo, upratať. No väčšinou nestíhame. Teraz však môže byť všetko inak vďaka rýchlej donáškovej službe.

20.12.2021 00:00
Food panda , PR, nepouzivat
Mikolaj Komorowski, Head of pandamarket Slovensko

Veľa vecí si najradšej zaobstaráme sami. Mnohé však môžeme „hodiť“ na plecia kuriérov, a ušetriť tak množstvo času. Kuriéri sú pripravení doručiť objednávky za každého počasia a objednaný nákup privezú až domov. Samozrejme, aj jedlo z reštaurácie, ak ste náhodou v takom upratovacom a pečúcom „švungu“, že na varenie nemáte ani pomyslenie. Kuriéri sa postarajú o rýchle a bezpečné doručenie objednávky. O tom, že o ich služby je veľký záujem, svedčí aj fakt, že ponuky na túto prácu dosahujú v počte inzerátov rekordné čísla.

S foodpandou a jej kuriérmi nemusíte lietať po obchodoch. Nákup na prípravu vianočného pečiva či štedrovečernej večere hravo vyriešia za vás. Doručia aj sladké drobnosti či darčeky na poslednú chvíľu.

Food panda, PR, nepouzivat

foodpanda v rámci quick commerce, teda rýchleho nákupu do domácností, rozváža nákupy objednané online aj z partnerských prevádzok Tesco Express. Nákup si takto pohodlne môžete nechať priviezť až k dverám v Bratislave, Trnave a Žiline. Ak ste z hlavného mesta, z mestských častí Petržalka, Karlova Ves či Staré Mesto, môžete využiť ponuku vlastného online supermarketu foodpandy – pandamarketu. Aj tu sú na Vianoce pripravení.

Vianočné čokoládové figúrky, kolekcie, darčekové kozmetické sety či sviatočné balenie alkoholu… K tomu lokálne produkty od malých miestnych dodávateľov – mäsiarov, pekárov, vinárov. Ak máte v blízkosti pandamarket, preskúmajte jeho ponuku, či sa medzi produktmi nenachádza napríklad vaša obľúbená klobása do kapustnice. Navyše počas vianočných a novoročných sviatkov pandamarkety prispôsobili aj otváracie hodiny.

Radi by ste čerstvé pečivo a mliečne výrobky k raňajkám počas sviatkov? Nie je problém. Kuriéri sú na Štedrý deň v pohotovosti od 8. do 14. hodiny, v Prvý a Druhý sviatok vianočný rovnako ako v bežné dni, teda od 8. do 22. hodiny. Postarajú sa o vás aj pri prípravách silvestrovských večierkov, a všetko potrebné vám privezú od 8. až do 22. hodiny.

Mikolaj Komorowski,  Head of pandamarket Slovensko
Food panda, PR, nepouzivat Mikolaj Komorowski, Head of pandamarket Slovensko

„Drahé hodinky asi nikdy nebudú súčasťou nášho sortimentu, ale máme darčekové balenie kozmetiky, aj zaujímavé nápoje v darčekovom balení. To vám vieme bleskovo doručiť. A, podľa môjho názoru, najlepší darček pod stromček, ktorý ponúkame, je čas pre rodinu, nákup bez stresu, spoľahlivé dodanie. Niet nad pohodu a čas venovať sa veciam, ktoré máme skutočne radi. Tento darček aj s vianočným želaním krásnych sviatkov venujeme všetkým našim zákazníkom,“ vraví riaditeľ pandamarketu Slovensko Mikolaj Komorowski.

chyba