Technika konečne prispieva k efektivite

- inzercia - Nové zariadenie z radu Galaxy Note – Samsung Galaxy Note II – umožňuje dokonalý multitasking na cestách.

18.10.2012 08:10
Samsung - Galaxy Note II
Samsung Galaxy Note II
debata

Samsung Galaxy Note II je vybavený 5.55-palcovým (141 mm) HD Super AMOLED Plus displejom. Vo svojom štíhlom tele ďalej ponúka 1.6GHz štvorjadrový procesor a HSPA Plus alebo 4G LTE pripojenie a systém Android™ 4.1 Jelly Bean, ktorý sa vyznačuje vynikajúcimi grafickými schopnosťami a vylepšenou službou Google Now. Zariadenie bude k dispozícii v prevedeniach 16 GB, 32 GB a 64 GB, všetky však bude možné rozšíriť o pamäťovú kartu microSD. Používateľov určite poteší aj batéria s kapacitou 3100 mAh.

Okrem špičkových technických parametrov však Samsung Galaxy Note II] láka aj troma funkciami, ktoré umožňujú dokonalý multitasking. Funkcia Popup Note spustí kedykoľvek aplikáciu S Note ako pop-up okno kdekoľvek na obrazovke a vy si môžete napríklad robiť poznámky počas sledovania videa. Ďalšia nová funkcia Popup Web dovoľuje otvoriť internetový prehliadač kdekoľvek na displeji a vedľa neho otvoriť ďalšie okno bez toho, aby bolo nutné medzi nimi prepínať. Treťou je funkcia Pop up play, ktorá umožňuje stlačením tlačidla prepnúť obraz do „plávajúceho okna“ a ľubovoľne s ním pohybovať po celej obrazovke. To všetko bez toho, aby ste ho vypínali a počas toho môžete pracovať s inými aplikáciami.

Samsung myslel aj na prácu s „poznávacím“ znamením radu Galaxy Note – elektronickým perom S Pen. Aplikácia S Pen je intuitívnejšia a jednoduchšia, každodenné úlohy s ňou vyriešite oveľa rýchlejšie. Aplikácia Air View vám umožní nahliadnuť do e-mailu, poznámok S Note, plánovača S Planner, galérie obrázkov alebo spustiť videá bez toho, aby ste museli otvoriť obsah. Nová funkcia „rýchly príkaz“ (Quick Command) vám umožní využiť S Pen na rýchle zadanie požadovaného pokynu.

Zariadenie je vybavené aj funkciou Smart Stay, ktorá počas jeho používania sleduje vaše oči a automaticky ponechá jas displeja nestlmený, ak sa na neho práve pozeráte. Samsung Galaxy Note II je jedinečným zariadením, ktoré je ideálne na prácu s multimédiami, dokumentmi, ale zároveň poskytuje aj priestor na kreatívne zachytenie nápadov.

Samsung Galaxy Note II
Samsung Galaxy Note II
+7Samsung Galaxy Note II
debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy