Na diaľnici D2 za Bratislavou v smere na Stupavu došlo k zrážke kamiónov

25.05.2018 17:04, aktualizované: 18:40

Na diaľnici D2 v smere z Bratislavy na Stupavu sa zrazili dva kamióny. Hasiči, ktorí na mieste zasahujú, pomáhajú vyslobodzovať vodiča jedného z nich, ktorý ostal po zrážke zakliesnený v kabíne vodiča.

Tunel Sitina v Bratislave v smere von z mesta je v súčasnosti uzavretý. V smere z Petržalky sa kolóny začínajú tvoriť už pred mostom Lafranconi. Informuje o tom Stellacentrum.

Obmedzenie súvisí so zrážkou dvoch kamiónov, ku ktorej došlo pred 16.00 h na diaľnici D2 v smere do Českej republiky medzi Bratislavou a Stupavou. Inkriminovaný úsek diaľnice je v súčasnosti neprejazdný z dôvodu odstraňovania následkov a dokumentovania nehody. Polícia odklonila dopravu po ceste I/2 cez kruhový objazd v blízkosti Lamača.

„Príčiny zrážky zatiaľ nie sú objasnené, vyšetrujú ich príslušníci dopravnej polície. Pri zrážke utrpel vodič jedného z vozidiel zranenia, ktoré si vyžiadali jeho prevoz do jednej z nemocníc v Bratislave,“ dodal hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Michal Szeiff.

„Nehoda sa stala krátko pred 16.00 h, na mieste je 11 príslušníkov Hasičského a záchranného zboru (HaZZ), ktorí okrem prvej pomoci účastníkom nehody zabezpečujú opatrenia proti vzniku požiaru vozidiel,“ informovali TASR z Operačného strediska Krajského riaditeľstva HaZZ v Bratislave.

#Bratislava #nehoda #Stupava #diaľnica D2
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku