Na Mlynských nivách začínajú s výstavbou podzemného kruhového objazdu

10.07.2018 09:52

Na ulici Mlynské nivy v Bratislave začína developer HB Reavis v rámci rozsiahlej rekonštrukcie ulice s výstavbou podzemného kruhového objazdu. Z tohto dôvodu musia vodiči počítať s dopravnými obmedzeniami. Od tohto týždňa bude možné vojsť do Továrenskej ulice iba z jednej strany, prejazd ulicou nebude možný.

V lokalite Nivy vznikne nová štvrť.
V lokalite Nivy vznikne nová štvrť.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Vizualizácia HB Reavis

Továrenská ulica bude slepá a vjazd do nej bude možný iba od Dostojevského radu a Čuleňovej ulice. „Odbočenie z ulice Mlynské nivy nebude možné. Toto obmedzenie bude trvať približne do začiatku decembra,“ spresnil developer.

(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne) Autor: HB Reavis

Spoločnosť HB Reavis, ktorá v Bratislave stavia novú autobusovú stanicu, začala od mája s celkovou rekonštrukciou ulice Mlynské nivy. Rozdelená je na viacero fáz, k celkovej uzávere ulice nedôjde. Obnova je vyčíslená predbežne na 24 miliónov eur, investor ju zrealizuje na vlastné náklady. Počiatočné fázy by mali byť ukončené počas tohtoročnej jesene. Nový bulvár by mal byť k dispozícii pre obyvateľov i návštevníkov Bratislavy na jeseň 2019.

Pohľad
		na ulicu Mlynské nivy a
		výstavbu...
Pohľad na
		ulicu Mlynské nivy a
		výstavbu...
+4Pohľad na budovu VÚB
		banky, ulicu Mlynské
		nivy...
+11
Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Bratislava #stanica Mlynské nivy #autobusová stanica #HB Reavis
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku