Bratislavská zoo si v nedeľu pripomenie Svetový deň zvierat

07.10.2018 12:48
ZOO
Svetový deň zvierat si v nedeľu popoludní pripomenie aj bratislavská zoo, ktorá pri tejto príležitosti pripravila program pre všetky vekové kategórie. Autor:

Svetový deň zvierat si v nedeľu popoludní pripomenie aj bratislavská zoo, ktorá pri tejto príležitosti pripravila program pre všetky vekové kategórie. Jeho súčasťou bude aj posledné tohtoročné komentované kŕmenie zvierat. Informovala o tom Alexandra Ritterová z oddelenia vzdelávania a marketingu ZOO Bratislava.

Hlavný program bude prebiehať od 14.00 do 17.00 h na hornom detskom ihrisku. Moderátorkou bude Andrea Somorovská, ktorá prepožičala svoj hlas a spev princeznej Else z Ľadového kráľovstva," priblížila.

Návštevníci sa podľa nej môžu okrem iného tešiť na klauniádu, bruchovraveckú šou i pesničky zo známych rozprávok. Počas hlavného programu sa budú môcť tváričky všetkých detí zmeniť prostredníctvom maľovania na tvár na najrôznejšie zvieratká," uviedla Ritterová, podľa ktorej nebudú chýbať ani hry, hádanky a zaujímavosti o zvieratkách, vozenie na koníkoch a posledné tohtoročné komentované kŕmenie zvierat.

Ritterová na záver pripomenula, že od októbra prešla zoo na jesenný režim, v ktorom je zlacnené vstupné pre deti, dospelých, študentov aj rodiny. Kompletný program podujatia nájde verejnosť na zoobratislava.sk.

#ZOO Bratislava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
45,99
Kytica čierny flower box oranžové kvety

Kytica čierny flower box oranžové kvety

29,99
Orchidea žltá na vysoko

Orchidea žltá na vysoko

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk