Dráma na obchvate Košíc. Trebišovčan sa rútil v protismere

, 02.08.2019 11:31

Polícia ho na šťastie zaznamenala a okamžite sa vozidlo pokúšala zastaviť, keďže vodič v jazde po tom, ako vošiel do protismeru, pokračoval. Ak by polícia nezasiahla, hrozila havária s tragickými následkami, keďže autá na vnútornom obchvate Košíc majú na niektorých úsekoch povolený rýchlosť až 90 km/h. V Košiaciach sa aktuálne buduje aj vonkajší diaľničný obchvat.

VIDEO: Pozrite si vo videu, ako sa v Košiciach rútil Trebišovčan v protismere. Zrážka by mala fatálne následky.

V Košiciach svojou nepozornosťou vošiel 62-ročný vodič z Trebišova so svojim vozidlo Škoda Felícia do protismeru. V tomto prípade sa našťastie nikomu nič nestalo a ani nikomu nebola spôsobená škoda. Vodičova neopatrnosť a nesústredenosť ho vyšla na 150 eur.

V prípade ocitnutia sa s autom v protismere radia odborníci zastaviť so zapnutými výstražnými smerovkami a opustiť vozidlo za zvodidlá. Následne kontaktovať políciu, ktorá dopomôže bezpečne opustiť komunikáciu, respektívne otočiť vozidlo.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Košice #pokuta #jazda v protismere
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku