Polícia rieši tri prípady obnažených mužov na verejnosti v Prešovskom kraji

Polícia v Prešovskom kraji zaznamenala v posledných dňoch tri prípady, keď sa muži pohybovali na verejnosti obnažení.

16.08.2022 13:46
debata

Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová s tým, že prvý prípad sa stal v Poprade ešte minulý týždeň (10. 8.) popoludní v obchodnom dome na Námestí sv. Egídia.

„Priamo na predajnej ploche sa tam muž prechádzal obnažený, neskôr z predajne ušiel. Už o dva dni neskôr (12. 8.) v rovnakom čase a na rovnakom mieste sa taktiež muž dopustil podobnej neslušnosti. Obnažený vošiel do kabínky určenej na prezliekanie, v ktorej bola žena. Tá hneď ušla, obnažený muž potom z predajne tiež utiekol,“ priblížila hovorkyňa.

Poverený príslušník obvodného oddelenia Policajného zboru v Poprade v prípade vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva.

V pondelok (15. 8.) podvečer sa stal podobný prípad aj vo Vranove nad Topľou, kde za jedným z obchodných domov neznámy muž podišiel k mostíku, na ktorom sedeli dve mladé dievčatá. „Stiahol si tam nohavice a začal sa sexuálne ukájať,“ doplnila Ligdayová. Aj vranovská polícia sa týmto prípadom zaoberá a vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva.

debata chyba
Viac na túto tému: #Prešov #obnažovanie