V Bratislave spúšťajú nové regulované parkovacie zóny v Novom Meste a v Ružinove

Bratislava dnes spúšťa dve nové zóny regulovaného parkovania PAAS. Ako informuje hlavné mesto na sociálnej sieti, ide o lokalitu Biely kríž v Novom Meste a lokalitu v časti Klingerovej kolónie v Ružinove.

22.08.2023 14:05
parkovanie, bratislava, PAAS Foto: ,
Zamestnanci mesta inštalujú informačné tabule Bratislavského parkovacieho asistenta PAAS v uliciach Nového Mesta. 10. január 2022.
debata (1)

Od dnešného dňa je v týchto zónach možné parkovať len s platnou parkovacou kartou PAAS alebo po úhrade parkovného. Parkovaciu kartu si je možné vybaviť prostredníctvom webovej stránky www.paas.sk. K dispozícii sú tiež infolinky a kontaktné miesta.

Zóna Klingerova kolónia je oddnes pre nerezidentov spoplatnená v čase 8:00 – 24:00 cez pracovné dni sadzbou 1,5 eura za hodinu, cez víkendy a sviatky ja parkovanie bezplatné. Zóna Biely kríž je pre nerezidentov oddnes spoplatnená v čase 12:00 – 24:00 cez pracovné dni sadzbou 50 centov za hodinu. Cez víkendy a sviatky je parkovanie zadarmo. Výnimku tvorí časť pred Okresným súdom Bratislava III. a tri parkovacie miesta pred vstupom do Školy pre mimoriadne nadané deti a gymnázium na Skalickej ceste, ktoré sú spoplatnené v pracovné dni medzi 16:00 a 24:00 sumou 50 centov.

paas Čítajte viac Regulované parkovanie sa v bratislavskej Dúbravke bude zavádzať až v roku 2024
1 debata chyba
Viac na túto tému: #Bratislava #parkovanie #PAAS #regulované parkovanie