Zlodeji majú novú cieľovú skupinu: Čakajúcich u lekárov

Čakárne v ordináciách lekárov v hlavnom meste sa stali miestom krádeží. Na viaceré prípady v nemocniciach v Starom Meste, Petržalke i na Kramároch upozorňuje polícia.

16.01.2024 18:18
debata (1)

„K dvom krádežiam peňaženky z odloženej bundy a mobilného telefónu z tašky došlo v priestoroch čakární, nachádzajúcich sa v nemocniciach v prvom bratislavskom okrese," spresnila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Jana Šimunková.

Zlodeji skončili vďaka všímavému susedovi za mrežami
Video

Ku krádeži peňaženky prišlo aj v jednej z čakární v nemocnici na Antolskej ulici. „Poškodená prišla o peňaženku, ktorú mala v kabelke položenej vedľa seba na stoličke,“ dodala.

O peňaženku počas čakania u lekára v nemocnici na Limbovej ulici v Bratislave prišla aj seniorka, ku ktorej si prisadol neznámy muž. „Využil príležitosť a z voľne položenej tašky odcudzil peňaženku,“ priblížila policajná hovorkyňa.

SR polícia pátranie krádež telefóny Trenčín TNX Čítajte viac Žeby Santa, ktorému došli darčeky? Z nákupného centra muž ukradol 22 telefónov, polícia po ňom pátra

Verejnosť v súvislosti s uvedenými prípadmi žiada, aby v čakárňach ambulancií venovali osobným veciam a dokladom zvýšenú pozornosť.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Bratislava #krádež #zlodeji #Polícia Slovenskej republiky