Šport extra. Nová príloha Pravdy pre každého fanúšika

12.03.2020 21:20

V denníku Pravda nájdete v piatok 13. marca novú prílohu s názvom Šport extra. Vychádzať bude každý týždeň.

Nájdete v nej témy, rozhovory, profily slávnych i menej známych športovcov. Odporučíme vám, čo by ste si na športových kanáloch nemali nechať počas nasledujúceho týždňa ujsť. Ale aj to, čo nás počas toho uplynulého najviac zaujalo.

V prvom čísle, ktoré vychádza na dvanástich stranách, sa dočítate o:

  • tom, aká je či bola Petra Vlhová na svahoch i mimo nich, aký mala v detstve vzťah s bratom Borisom, prečo o nej otec Igor Vlha hovorí, že je mrchavá.
  • novom fenoméne, ktorý vtrhol do sveta športu – MMA. Súčasťou témy je exkluzívny rozhovor
  • s Pavlom Nerudom, mozgom organizácie Oktagon. Predstavíme vám najväčšie hviezdy tohto športu, uvedieme vás do jeho zákulisia.
  • všetkom, čo súvisí so štartom novej sezóny F1. V prehľadnej infografike vám predstavíme jazdcov a ich monoposty. Názory na priebeh najatraktívnejších motoristických pretekov sveta vyjadria experti – Števo Eisele či Richard Gonda.
  • tom, prečo slávneho tenistu Ivana Lendla prezývali Ivan Hrozný. Profil českého velikána prinášame v súvislosti s oslavou jeho jubilea.
  • tom, čo nás počas uplynulého týždňa zaujalo, ale aj to, čo si určite počas najbližších dní pozrieme na športových kanáloch.
Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Šport extra
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku