Charlesovi s Camillou budú svedčiť synovia

23.03.2005 15:17

Svedkami na svadbe britského korunného princa Charlesa s Camillou Parkerovou-Bowlesovou budú jeho syn princ William spolu s nevestiným synom Tomom. Oznámil to v stredu úrad Charlesovho paláca Clarence House.

Na civilnom sobášnom obrade 8. apríla na windsorskej radnici sa zúčastnia aj mladší syn následníka trónu princ Harry, Charlesovi traja súrodenci – princ Andrew, princ Edward a princezná Anne, ako aj Edwardova manželka Sophie.

Prvú Charlesovu svadbu s princeznou Dianou sledovalo 800 miliónov televíznych divákov. Tentoraz bude svedkom manželských sľubov britského následníka trónu a Camilly Parkerovej-Bowlesovej na radnici vo Windsore len niekoľko ľudí. Médiá nebudú mať na svadbu prístup.

Len 30 ľudí bude 8. apríla sledovať sobáš Charlesa s dlhoročnou priateľkou Camillou – ženou, ktorá bude naveky obviňovaná zo zničenia jeho manželstva zo zosnulou Dianou.

Požehnanie manželského zväzku po civilnom sobáši budú televízie vysielať v priamom prenose. Novomanželov požehná arcibiskup z Canterbury Rowan Williams.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
24,99
Flower box vintage srdce "L" červené ruže

Flower box vintage srdce "L" červené ruže

34,99
Kytica Zimona 10

Kytica Zimona 10

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk