Zastala v ľavom pruhu diaľnice a vpálili do nej. Pozor na stratených dovolenkárov!

, 12.07.2019 11:47

Počas letných dovoleniek niektorí vodiči zmätene hľadajú správnu cestu. Neospravedlniteľné bolo správanie šoférky, ktorá chcela na diaľnici D11 v smere na Hradec Králové odbočiť. Keďže sa však nachádzala v ľavom pruhu, zastavila a čakala na vhodný okamih. Skončilo to nárazom. Pozrite si viac v policajnom videu.

VIDEO: Zastala v ľavom pruhu diaľnice a vpálili do nej. Pozrite si autentické policajné video.

V momente, keď vodička spomalila na svojom vozidle Škoda Octavia a snažila sa odbočiť na výjazd z diaľnice, narazilo do nej iné auto. Došlo k zraneniu dvoch osôb a dieťaťa. Dychová skúška na alkohol ako aj test na drogy bola negatívna u oboch vodičov. Príčina a miera zavinenie účastníkov je v štádiu vyšetrovania diaľničnou políciou.

Polícia upozorňuje na zvýšenú sústredenosť pri riadení na diaľnici, keďže nepozornosť pri vysokej rýchlosti máva za následok fatálne následky. Taktiež treba počítať zo zvýšeným počtom dovolenkárov na cestách, ktorí sa nachádzajú v cudzom prostredí. Trasu si treba dôkladne dopredu naštudovať, aby vodičov neprekvapili možné náhle situácie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#zastavenie #dopravná nedoda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku