V Hamburgu neznámy muž položil na ulicu mŕtve ženské telo

Neznámy muž v nemeckom meste Hamburg v noci na pondelok položil na cestu v obytnej zóne mŕtvolu ženy. Informovala o tom miestna polícia, píše agentúra DPA.

11.11.2019 10:15
Nemecko Hamburg ulica polícia dom polizei Foto:
Policajti stoja pred bytovkou 11. novembra 2019 v Hamburgu. Neznámy muž v nemeckom meste Hamburg v noci na pondelok položil na cestu v obytnej zóne mŕtvolu ženy.
debata (6)

Svedkom incidentu v mestskej časti Bramfeld bol jeden z miestnych obyvateľov, ktorý upovedomil políciu. Muž zo svojho balkóna videl, ako niekto na ulicu položil telo mŕtvej ženy.

Keďže vyšetrovatelia spočiatku vychádzali z toho, že išlo o trestný čin usmrtenia, v nasadení boli celú noc jednotky polície, hasičov a Krajinského kriminálneho úradu (LKA), uviedol hovorca polície. Prehľadané boli viaceré byty a takisto boli vypočutí obyvatelia obytného domu, z ktorého bolo telo ženy zrejme vynesené.

Podľa prvých zistení vyšetrovateľov ide o približne 50-ročnú ženu. „Všetko nasvedčuje tomu, že zomrela na následky nejakého ochorenia,“ povedal hovorca hamburskej polície. Obyvatelia domu, v ktorom býva viacero rodín, totiž uviedli, že táto žena bola už dlhší čas chorá. Kto a prečo ženu na ulicu položil, zatiaľ zistené nebolo.

6 debata chyba
Viac na túto tému: #Nemecko #Hamburg