Hrá sa Matovič na Trumpa?

, 07.03.2020 00:00

Zostavovanie novej vlády po parlamentných voľbách nabralo nevídanú rýchlosť. Rozbehnutý vlak spomaľuje len Andrej Kiska (Za ľudí). Najbližšie dni ukážu, či táto stratégia strane pomáha alebo skôr ubližuje. Podľa komentátora denníka Pravda Mariana Repu je Kiska v zložitej situácií, kde by mu pomohlo spojenectvo s Richardom Sulíkom (SaS). „Takto by boli hrádzou proti populizmu Igora Matoviča (OĽaNO) a Borisa Kollára (Sme rodina),“ hovorí Repa v podcaste Počúvajte pravdu.

PODCAST: Prečo Andrej Kiska nie je spokojný s podielom na moci? Naťahuje čas alebo zvyšuje svoju cenu? Zmenili voľby Igora Matoviča? Čo urobí nová koalícia so zahraničnou orientáciou Borisa Kollára? Príde v Smere k výmene predsedu?

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#podcast #Počúvajte Pravdu
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku