Taxikára z Uzbekistanu obvinili zo sexuálneho násilia v štádiu pokusu. Incident sa stal v Bratislave

Policajný vyšetrovateľ obvinil 24-ročného taxikára z Uzbekistanu zo zločinu sexuálneho násilia spáchaného v štádiu pokusu. Incident sa stal v Bratislave v noci na piatok (15. 12.). Vyšetrovateľ žiada pre obvineného väzbu, informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

17.12.2023 10:47
Taxi / Taxík / Taxikár / Foto:
Ilustračné foto
debata (5)

Obvinený sa mal dopustiť spáchania protiprávneho konania voči žene počas jazdy vo vozidle taxislužby. „Policajti muža obmedzili na osobnej slobode v krátkom čase od spáchania skutku a po vykonaní potrebných úkonov ho umiestnili v cele policajného zaistenia,“ dodal Szeiff.

Polícia vytiahla dílera drog z taxíka. Pozrite si rázny zásah (Archívne video)

Video

Polícia sa v tejto súvislosti obracia so žiadosťou o pomoc aj na verejnosť. „V prípade, ak sa ženy stali v období posledných troch týždňov v nočných hodinách na území Bratislavy obeťou násilného správania sa vodiča taxislužby vo vozidle Toyota bielej farby, žiadame ich, aby sa prihlásili prostredníctvom bezplatného čísla polície 158,“ priblížil hovorca. Ozvať sa môžu aj formou súkromnej správy na sociálnej sieti.

koronavírus obchod prevádzky Čítajte viac Podvodníci to skúšali opäť. Úspory zachránil dôchodkyni taxikár. S policajtmi vymysleli plán
5 debata chyba
Viac na túto tému: #Bratislava #Uzbekistan #taxikár #sexuálne násilie