20-ročná vodička prevrátila auto a zdemolovala križovatku, namerali jej 1,52 promile

V noci z piatka na sobotu došlo na križovatke ulíc Rázusovo nábrežie - Námestie Ľudovíta Štúra v Bratislave k dopravnej nehode, pri ktorej narazilo auto do dvoch stĺpov svetelnej signalizácie a prevrátilo sa na bočnú stranu.

06.01.2024 18:26
nehoda Foto:
Pri dopravnej nehode na bratislavskom nábreží úradoval v noci z piatka na sobotu 6. januára 2024 alkohol.
debata (4)
Diviaky vbehli vodičovi v Bratislave rovno do cesty. Okamžite musel reagovať
Video

Vodička jazdila pod vplyvom alkoholu, namerali jej 1,52 promile. Policajti obvinili 20-ročnú Rozi T. z okresu Dunajská Streda z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

„Pri dopravnej nehode došlo k ľahkému zraneniu spolujazdkyne vo vozidle, ktoré si vyžiadalo ošetrenie privolanou rýchlou zdravotnou pomocou,“ uviedol Szeiff. Škodu na vozidle a na cestnej svetelnej signalizácii vyčíslili na 6000 eur.

Vodičku policajti eskortovali na policajné oddelenie a umiestnili ju v cele policajného zaistenia. Policajti opätovne apelujú na vodičov, aby pred a počas vedenia vozidla nepožívali alkohol a neohrozovali jazdou pod vplyvom alkoholu svoj život a zdravie, ale ani život a zdravie ostatných účastníkov cestnej premávky.

polícia sr dvaja mŕtvi, Ovručská ulica, Bratislava Čítajte viac Z brutálnej vraždy ženy s vyrezaným srdcom padlo obvinenie, jej partnerovi hrozí doživotie
4 debata chyba
Viac na túto tému: #Bratislava #dopravná nehoda #alkohol za volantom #Rázusovo nábrežie