Matovič cíti šancu, Kiska s Trubanom si za to môžu sami

Prieskumy agentúr Focus a Polis potvrdili trend rastúcej popularity ĽSNS. Zisk okolo 13-tich percent nemusí byť konečný. Podľa komentátora denníka Pravda Mariána Repu treba rátať s „fenoménom skrytých voličov.“ Ako povedal v podcaste, práve skrytí voliči môžu pozície Mariána Kotlebu vo voľbách výrazne upraviť, a to smerom nahor.

18.01.2020 06:00
debata (244)

Odkiaľ získavajú Kotlebovci voličov? Ako ovplyvňuje súdny proces s Marianom Kočnerom predvolebnú kampaň? Aj o tom je podcast Počúvajte pravdu, v ktorom tiež analyzujeme volebnú stratégiu opozície a najmä Igora Matoviča (OĽaNO).

Podcast: Kam odchádzajú voliči Smeru? Prečo Robert Fico klame vo videu o Andrejovi Kiskovi? Ktorým stranám chce Igor Matovič zobrať voličov? Priniesol proces s Kočnerom jasno do predvolebnej kampane?

Podcast si môžete vypočuť aj cez obľúbené aplikácie.

Čo sú podcasty a kde ich nájdete?

Podcast je zvukový záznam, umiestnený vydavateľom či autorom na internete. Názov vznikol spojením slov pod (od názvu prehrávača iPod) a cast (od anglického slova broadcasting – vysielanie).

Podcasty môžete počúvať priamo na webe, kliknutím na audioprehrávač, alebo si ich môžete stiahnuť do svojho zariadenia (telefón, počítač, tablet) a pustiť si vtedy, keď vám to najviac vyhovuje. Podcasty teda môžete počúvať prostredníctvom mobilného telefónu s pripojením na internet aj počas šoférovania, športovania alebo iných aktivít. Počúvanie podcastu si nevyžaduje plnú pozornosť a nie je viazané na jedno zariadenie.

Na iOS zariadeniach je možné podcasty Pravdy počúvať prostredníctvom aplikácie Spotify App alebo aplikácie Podbean Podcast App.

Podcasty Pravdy nájdete na Google podcast a Spotify podcast Pravda.

© Autorské práva vyhradené

244 debata chyba
Viac na túto tému: #podcast #Počúvajte Pravdu